7m

7m

hyundai

Şota'dan bir yenilik daha!

Şota'nın gelmesiyle bambaşka bir tarza bürünen Trabzonspor'da Gürcü teknik adamın kafasında özellikle taraftarın çok ilgisini çekecek yenilikler olduğu bildirildi.   Her hafta en az bir idmanı şehir merkezindeki Kadir Özcan tesislerinde yapmayı planlayan,

Trabzonspor 04.09.2015, 14:00
Şota'dan bir yenilik daha!
Şota'nın gelmesiyle bambaşka bir tarza bürünen Trabzonspor'da Gürcü teknik adamın kafasında özellikle taraftarın çok ilgisini çekecek yenilikler olduğu bildirildi.
 
Her hafta en az bir idmanı şehir merkezindeki Kadir Özcan tesislerinde yapmayı planlayan, Şota'nın sportif direktör Süleyman Hurma ile görüşerek bir istekte daha bulundu. Şota, taraftarlar takımı daha çok kaynaştırmak için haftada bir idmanı ilçe statlarında yapmayı planladığını aktardı. Hurma'nın hoşuna giden bu teklifi Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'na da açarak fikir alacağı bildirildi.
 

Yorumlar (2)
Ahmet 7 yıl önce
Bu kaliteli kadroyu taraftarın izlemesi, desteklemesi düşündürücü. Bu kadronun idman biletleri de izlenir normalde. Yönetim Özdeğerlendirme yapma zamanı geldi de geçiyor bile. Masraf çok gelir sınırlı. Futbolcunun canı paradır. Özellikle yabancılar bir ay ödeme alamazlar ise her şey ters döner. Herkes takıma destek olmalı.
adil türk 7 yıl önce
Yavuzselim sahasında çamurun içinde adeta savaşırlardı.Futbolcularn formalarının rengi belli olmazdı çamurdan.Hırs vardı azim vardı inanç vardı.Para yoktu Sevgi vardı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@