7m


7m

hyundai

Şota ve Mustafa Denizli isimleri doğru mu? Ağaoğlu açıkladı

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, yeni teknik adam iddialarıyla ilgili konuştu

Trabzonspor 30.12.2019, 16:30
Şota ve Mustafa Denizli isimleri doğru mu? Ağaoğlu açıkladı

Trabzonspor'da Ünal Karaman'ın teknik direktörlük görevinden istifa etmesinin ardından Şota Arveladze ve Mustafa Denizli isimleri gündeme gelmeye başlamıştı.

İddialarla ilgili Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu.

Ağaoğlu "Yeni hoca ile ilgili çok büyük bir bilgi kirliliği var. Şota’yla Mustafa Denizi’yle anlaşılmıştı gibi bir çok şey… Şuan itibariyle herhangi bir isim gündemde değil. Yapısal olarak da baktığımızda öz veriyle mücadele eden , hemen herkesin yükünü sırtlanan bir yapımız var. Saha içinde de her türlü sorumluluğu alan oyuncular da var.. Sosa, Mikel ve Pereira var. Sosa ile ileriye dönük olarak yaptığımız görüşmelerde teknik heyette kalmasını istediğimiz isimlerden birisi.  Ayrıca Hüseyin Cimşir de 1.5 yıldır bizimle.Hiç kimsenin şüphesi olmasın bu mücadele kaldığı yerden devam edecek. Camianın sırtımıza yüklediği sorumlulukla bu kulübü çok daha mücadele ederek bir yerlere taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu sorumluluğu taşıyabilecek bir yönetim kurulu ve profesyonel oyuncu kadrosu ve teknik heyetteki hocalarla şuan itibariyle devam ediyoruz. Sezon ortasında Trabzonspor’un büyüklüğünü taşıyacak bir hoca bulmak kolay değil. Henüz böyle bir arayışa girmiş değiliz. Bu akşam yapacağımız toplantıyla da gelişmelere bakacağız. Zaten mevcut yapımız sağlam. Kulüp başkanı da belki görevi bırakabilir ama Ahmet Ağaoğlu gittiğinde yapı bozulmayacağı gibi eksilmelerle de güç kaybedecek bir yapı değil." ifadelerini kullandı.


Yorumlar (44)
Tam Destek 2 yıl önce
TRABZONSPOR için hayırlı olsun. Bu kulübün bir tane başkanı var. Taraftarlar ve üyeler karar alma yetkisini ona vermiştir. Onun alacağı tüm kararlara saygı duyulmalıdır. Nasıl kaleci Onur, Burak gönderildiyse zamanını doldurunca Ünal da gitmelidir. Duygusallık yönetimde olmaz, akılcılık olur. Ünal son zamanlarda işiyle duygularını birbirine karıştrmıştır. Hoca her Trabzonspor maçı sonrası seyirciye, gztecilere , başkan ve ekibine ayar veremez. Verdi. Hep azarladı.10 tane hoca bulursun bu takıma ama bu BAŞKANI 40 yılda bir buldunuz. Sahip çıkın. Hoca itici olmaya başlamıştı zaten. Galatasaraya son dakikada kaybettiği 3 puan ve ardından Alanyadan 5 yiyen Denizliye kaybettiği maç sonrası istifa etseydi kimsenin sesi çıkmayacaktı..Kaldıki o maçlar sonrası nasıl eleştirildiğini maça gidenler de , maçı izleyenler de iyi bilir…Beğenmeyen başkanı gücü yetiyorsa değiştirir. Seçimle gelmiş başanı ki siz seçtiniz ve yetki verdiniz. O başkan bu hocayı seçti ve zamanı gelince değiştrme gereği hissetti. Kimse yönetimden hele ki maaşlı çalışan hoca da olsa topçu olsa yönetimden üstün olamz…Trabzonspora desteğe devam edelim…
Tam destek aynen, işimize bakalım 2 yıl önce
Şenol Güneş, İlhan palut, Sergen Yalçın iyi seçenekler.
yasar 2 yıl önce
katılıyorum, hepimiz başkan ünal hoca yı seçtiğinde şaşırmıştık, ünal hoca basın toplantısında eleştirinin dozunu kaçırmıştı. oyuna müdahaleleri zaten tam bir fiyaskoydu , bakınız; sivas , gençlerbirliği, gs............maçlarına.
yasar 2 yıl önce
güzel özetlemişsiniz.
ZayeraliTs 2 yıl önce
Başkan Şenol hocayı getir ikinci yarı takımı şampiyon yapsın gelecek sezon Şotayla devam. Şenol hoca hem senin çalişmak istediğin tek hoca hemde Bizans oyunlarının üstesinden gelecek tek kişi.
vatandaş ali osman 2 yıl önce
BIKTIK ŞENOL ERSUN ŞENOL ERSUN. BIRAKIN ARTIK ŞU ADAMLARI. ÇAĞIRIN AKILLI SAĞLAM YABANCI Bİ HOCA. İŞİNİZE GELİRSE..
Taka61 2 yıl önce
Trabzon'a genç dinamik heyecanı olan kısacası takımı şampiyon yapabilecek bir hoca lazım bu konuda başkana güvenim sonsuz
NİHAT 2 yıl önce
BU AŞAMADAN SONRA ŞOTA OLMALI. DENİZLİ TRABZONSPORUN KAPISINDAN GİRMEMELİ
TS 2 yıl önce
Agaoglunu başkan olarak destekliyoruz,ünal hoca kalmasını isterdik olmadı,başkan doğru td seçecegini düşünüyoruz tek gayemiz ts un şampiyonluğu.ünal hoca efsanemiz.
Traş 2 yıl önce
Mustafa denizlimi? Adam her gittigi yerden kovuldu
Bordo 2 yıl önce
Şota hami tolunay bunlar ts un efsanesi ama olmaz bunlardan...Ünal hoca şenol güneş ekolünü ts da oynatıyordu eksiği vardı onuda düzeltilrdi ama olmadı...yerli td olacaksa iki td var birisi ilhan palut diğeri okan buruk ama ilhan palut iyi futbol oynatıyor...ikiside zor takımları bırakmaz...yabancı td tamamen sürpriz yani yönetim rayında giden treni aynı yönde tutamadı.hayırlısı.
ALPASLAN PEKİN 2 yıl önce
bunlar hüseyin cimşirle devam ederler
hyılmaz 2 yıl önce
Başkanın açıklamaları onu işaret ediyor.Çok haklısın. İnşAllah olmaz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@