Şota Arveladze’den samimi açıklamalar

Trabzonspor’un eski gol kralı ve antrenörü Şota Arvaladze Türkiye liginin röntgeninin çekti

Trabzonspor 16.03.2017, 16:58 17.03.2017, 10:27
Şota Arveladze’den samimi açıklamalar

"HERKES HERKESTEN PUAN ALABİLİYOR"

Trabzonspor’un eski gol kralı ve antrenörü Şota  Arvaladze Türkiye liginin rötgeninin çekti. "Şota ligde  her maçın çok önemli olduğunu belirterek”  Sadece bir maç konuşmak olmaz. Her puanın ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Son 10 haftayı herkes düşünüyor. . Herkes herkesten puan alabiliyor. "
 
"MAÇA GİTMEYECEĞİM"
 
"Trabzonspor-Galatasaray maçında en önemlisi yeni stadyumdaki hava, atmosferi herkes görmek istiyor. Maça gitmeyeceğim. Yeni stadyum, herkes o atmosferi merak ediyor"
 
"BEŞİKTAŞ'I FAVORİ GÖRÜYORUM"
 
"Beşiktaş'ı daha avantajlı görüyorum. Olympiakos formda değil. İlk oynanan maçta da belli oldu. Favori Beşiktaş'ı görüyorum. Bu sene Avrupa'da sadece 1 maç kaybetmiş Beşiktaş var. Bu turu geçerek daha da iyi bir yarışa giriyor. Finale yaklaştığımız için hem ülke Beşiktaş için çok önemli"
 
"BAŞARININ SIRRI ŞENOL GÜNEŞ"
 
"Beşiktaş'taki başarının sırrını Şenol hocaya bağlıyorum. Kesinlikle Şenol hoca, yeni stadyum ve oyuncularında etkisi var ama en önemlisi Şenol hoca"
 
"LİGİN EN İYİSİ KAYSERİSPOR"
 
"Şu an ikinci devre oynadığı futbolla ligin en iyisi Kayserispor oynadığı futbol keyif veriyor. Sahaya çıkıp futbol oynayalım nasıl gol atmak lazım nasıl oynamamız lazım gibi. O rahatlığı görüyorum. Aman top kaybetmeyelim aman maç kaybetmeyelim gibi bir durumları yok"
 
"FENERBAHÇE VE GALATASARAY ŞAMPİYONLUĞU ZORLAMIYOR"
 
"Düşme potası için gelecek 3 hafta çok önemli olur. Şampiyonluk yarışında Fenerbahçe ve Galatasaray'ın şampiyonluğu zorladığını göremiyorum. Başakşehir ve Beşiktaş üst sıralarda kalır. Trabzonspor ve diğer arkasından gelen takımlar 4. ve 3. sırayı zorlar"
 
"İKİ BÜYÜK ÜLKE"
 
"İnşallah Hollanda ve Türkiye arasındaki sorun umarım uzun sürmez. Bence bir günlük bir sorun, geçmişi yok. Sonuçta iki büyük ülke. Bir gün yaşanan bir olayı büyütmez. Bir sorun yaşamaz. Avrupa'da da çok Türk yaşıyor.Onlarda Hollanda vatandaşı olabiliyor. Büyüyeceğini zannetmiyorum"(ajansspor)
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@