7m


7m

hyundai

Şota Arveladze WhatsApp'tan yürüyor

 Takımda iletişime çok önem veren Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, tüm futbolcuların ekli olduğu WhatsApp grubundan sürekli mesajlar gönderiyor.              Trabzonspor'da teknik direktör Şota Arveladze'nin gelişinin ardından tüm futbolcuları

Trabzonspor 01.09.2015, 08:14
Şota Arveladze WhatsApp'tan yürüyor

 Takımda iletişime çok önem veren Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, tüm futbolcuların ekli olduğu WhatsApp grubundan sürekli mesajlar gönderiyor.  

           Trabzonspor'da teknik direktör Şota Arveladze'nin gelişinin ardından tüm futbolcuların ekli olduğuWhatsApp grubu daha aktif kullanılmaya başlandı. Gürcü çalıştırıcı, son olarak WhatsApp grubundan, milli maç arası için tatile çıkan oyuncularına iyi dinlenmeleri uyarısında bulundu. 


RİZE İLE HAZIRLIK MAÇI 

Trabzonspor milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı değerlendirerek Çaykur Rize ile hazırlık maçı yapacak. Cumartesi günü Rize'de oynanacak olan hazırlık maçında Şota daha çok yeni transferler ile sakatlıktan çıkan oyunculara şans verecek. 


Yorumlar (1)
MURAT BAŞKAN 7 yıl önce
hoca kayseri maçında bu klüplen aramızdaki iyi ilişkiden ötürü puan verilecekmi :)) biz nasılsa alıştık dağıtmaya hurma zeki yavru okay durumundan veririz 2 puna dimi :))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@