Sosa ve Kucka Trabzonspor’u şikayet etmedi!

Bir sosyal medya balonu daha patladı… O iddia yalan çıktı

Sosa ve Kucka Trabzonspor’u şikayet etmedi!

Advertisement Advertisement

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor’da her transfer döneminde yaşanan sosyal medya facialarına bugün bir yenisi daha eklenirken gerçek kısa sürede ortaya çıktı.

Trabzonspor’un transfer tahtasının kapanmasıyla ilgili olarak önce Jose Sosa’nın kulübü şikayet ettiği ardından Juraj Kucka’nın da şikayette bulunduğu bu nedenle yasak çıktığı iddia edilmişti.

Ortaya atılan bu iddialar yine gündem olup elden ele dolaşırken gerçek kısa sürede ortaya çıktı. Haber61’in yönetim kaynaklarından el ettiği bilgilere göre Sosa ve Kucka herhangi bir şikayette bulunmadı. Özellikle Sosa’nın motivasyon olarak çok iyi durumda olduğu belirtirlirken böyle bir dönemde neden bu iddianın çıkarıldığına anlam verilemediği kaydedildi.

Transfer tahtasının kapanmasının ise Mas’a olan 200 Bin Euro’luk ödemeden kaynaklandığı belirtildi.

Öte yandan yöneticiler taraftarların kaynağı belli olmayan ve kendilerine dayanmayan sosyal medya dedikodularına itibar etmemeleri konusunda da uyarıda bulundu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 4 ay Önce

Etmedim diyorsa etmemiştir

araklıhasan
araklıhasan - 4 ay Önce

haber eğer doğru ise bu transfer yasağını atıyorum eskişehir gibi dibe vurmuş bir takım bile yiyecek olsa ne yapar eder o parayı bulurdu. durum bu kadar vahimse önazinin yerine iyi bir adam alınmayacaksa şampiyonluk hedefimiz yoksa satın abi para eden oyuncuları o zaman.
şampiyon olamadıktan sonra ha 2. olmuşsun ha 7. olmuşsun. ikinci olup şampiyonlar ligine giden takım olmuşmuki bizde gidelim. ne gerek var sosaya o kadar para vermeye gönderelim onuda 200 bin euro bile bulamayacak bir kulüp isek.

Horyanlı kazim
Horyanlı kazim - 4 ay Önce

Bu fubocu istikirar bir zaman böyle haber yapılması hiç bir anlam veremiyorum bu tip haberler yarsa yarasa trabzonu sevmiyenlere yarar bu haberi yayınlayan medya kuruluşları kimden yanasiniz öküzün altında buzağı arıyor sunuz ,

banner426

banner204