Sosa takımı motive ediyor: Biz işimize bakalım

UEFA’dan gelen ceza sonrası takım arkadaşlarıyla motivasyon konuşması yapan kaptanın, “Tamamen şampiyonluğa konsantre olalım. Buraya kadar lider geldik. Sonu da güzel olsun” dediği öğrenildi.

Trabzonspor 09.06.2020, 08:15
Sosa takımı motive ediyor: Biz işimize bakalım

Başkan Ahmet Ağaoğlu ve teknik direktör Hüseyin Çimşir’in ardından takım kaptanı Jose Sosa dümene geçti. Bordo-Mavili takımın en tecrübeli ve en kariyerli ismi konumundaki Arjantinli yıldız, arkadaşlarını kalan 8 haftaya motive etti. UEFA’dan gelen 1 yıllık ceza haberinin yönetimin işi olduğunu vurgulayan kaptan, “Biz işimize bakacağız. Tamamen şampiyonluğa konsantre olalım. Buraya kadar lider geldik. Sonu da güzel olsun. Taraftarın bizden beklentisi büyük. 8 maçımızın hepsi final ve hepsini kazanacak gücümüz var. Sonrası zaten yönetimin işi” sözleriyle konsantrasyonu sağladı.

Şampiyonluk kozu 

Hüseyin Çimşir’in saha içindeki en büyük yardımcısı olan Sosa, ligde kalan 8 haftalık bölümde Trabzonspor’un kozu... Sezon boyunca kritik anlarda hep sorumluluk alan Tangocu, sözleşme konusunu ise lig bitimine bırakmıştı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@