7m

7m

hyundai

Sosa, Sissoko, Selçuk İnan, Yusuf Yazıcı ve Serdar Taşçı açıklaması

Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu transfer değerlendirmesinde bulundu.

Trabzonspor 08.08.2017, 21:41 09.08.2017, 13:12
Sosa, Sissoko, Selçuk İnan, Yusuf Yazıcı ve Serdar Taşçı açıklaması

Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, yeni sezon değerlendirmesinde bulunurken Jose Sosa, Moussa Sissoko, Selçuk İnan, Yusuf Yazıcı ve Serdar Taşçı hakkında çıkan transfer iddialarına da cevap verdi.


Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da Asbaşkan Ahmet Çubukçu, açıklamalarda bulundu. Şampiyon olmak istediklerini dile getiren Çubukçu, "Trabzonspor'un hedefi sadece 50. yılda değil her sene şampiyon olmaktır. Bu 50 olur, 55 olur 60 olur fark etmez. Ama kuruluş yıldönümleri önemli olduğu için böyle bir gündem oldu." ifadelerini kullandı.

Stoper bölgesine transfer yapmak istediklerini belirten Çubukçu, "Stoper bölgesinde eksiklik olduğu kamuoyunun ortak görüşü. Başkan Muharrem Usta, Serdar Taşçı transferi için çaba gösteriyor. İyice bir yol alındı ancak netleşmeden bir şey söylemek mümkün değil. Transfer zor bir iş." dedi.

Jose Sosa ve Tottenham'ın 27 yaşındaki Fransız orta sahası Moussa Sissoko'nun gündemlerinde olmadığını belirten Çubukçu, Selçuk İnan'la ilgili bir girişimleri olmadığını da açıkladı.

Çubukçu, Yusuf Yazıcı'nın Liverpool'un transfer listesinde olduğu iddialarına da cevap verdi. Yusuf'un altyapılarından çıkan bir oyuncu olduğunu kaydeden Çubukçu, "Yusuf çok kıymetli bir genç yeteneğimiz. Uzun yıllar daha Trabzonspor camiasına hizmet verecek." ifadelerini kullandı ve gündemde böyle bir transferin olmadığını belirtti.


 

Yorumlar (11)
Kızıl saçlı 5 yıl önce
Sosa ile sisokko gundeminizde değil de neden başkan sosyal medya hesaplarından sürekli paylaşım lar yapıyor ilgileniyoruz diye
Kızıl saçlı 5 yıl önce
Sizin ya haberiniz yok yada başkanla birlikte biz taraftar ları oyalayip kandırıyor sunuz
Ekrem 5 yıl önce
Sadece stoper bakin. Ila serdar olmali diye birşey yok. 10numara icin adriani geri alin. Afam boşta
Ali 5 yıl önce
ne içmiş bu adam.
61 5 yıl önce
Trabzonsporda birden fazla yönetici transfer hakkında konusunca ınsanın kafası karısıyor,cunku hepsi birbirlerinden farklı konusuyor,acaba hangisi dogru söylüyor? bu takıma stoper sart ve alınmaktada gec kalındı,suan eldekı oyunculardan aytac sefa aykut ıbanez ıle yollar bıran once ayrılmalı
Onur 5 yıl önce
Gündemi sissoko ve sosayla oyalayıp en sonunda selçuğu alırlarsa hiç şaşırmam. Rezalet.
prenha 5 yıl önce
Nasıl yani. Hasatanede narkozmu vermişler sana. Yoksa başkanının konuşmalarından haberin yokmu. Siz bizi kandırmaya devam edin. Yakışır.......
Hakan 5 yıl önce
Kizilbas sana; piyasa yapiyorlar sen anlamazsin. Hemen muhalefetlik yapmayin. Bunlar normal aciklamalar. Karsi tarafi daha kolay ikna icin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@