banner526

banner533

banner513

Sorunun ne Erkan?

Trabzonspor’da Rizespor maçında oyuna sonradan giren Erkan Zengin’in ortaya koyduğu isteksiz futbol kafaları karıştırdı.   Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu’nun göreve geldikten sonra sadece Fenerbahçe karşısında 11’de sahaya sürdüğü futbolcu Rizespor karşı

Trabzonspor 14.12.2015, 15:26
Sorunun ne Erkan?
Trabzonspor’da Rizespor maçında oyuna sonradan giren Erkan Zengin’in ortaya koyduğu isteksiz futbol kafaları karıştırdı.
 
Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu’nun göreve geldikten sonra sadece Fenerbahçe karşısında 11’de sahaya sürdüğü futbolcu Rizespor karşısında oyuna girdikten sonra adeta sahada gezindi. Performansıyla maç bitsin havasında olan Erkan taraftarların da tepkisini çekti. Erkan Zengin’e, Rizespor maçı öncesi yardımcı antrenör Salih Tekke moral vermeye çalışmıştı.
 
Yorumlar (6)
Hamburg almanya 5 yıl önce
Satın gitsin biz taraftarı da bıktırdı.kendini süper oyuncu sanıyor ikinçi sınıf bile deyil.
Gurbetcı .Halil. 5 yıl önce
Aldığı para haram olsun.Eskişehirde kendini yırtıyordu bizde kat kat fazla para alıyor oynamıyor.
ts 61 5 yıl önce
akli sikebahcede satin gitsin
hakan yılmaz 5 yıl önce
Adam her mçata en çok insiyatif alan zorlayan çabalayan kişi. Sezon başında alınan on puanın altısını onun golleriyle aldık. Ne çabuk unuttunuz da nankör moduna geçtiniz hemen???
Maçkalı ilhan 5 yıl önce
Yıldız almak sorun değil oynayabilmek sorun bu adamı oynatacak hoca gerek Erkan çok iyi ve tek risk alan oyuncu şu an
ali duran 5 yıl önce
Şikebahçeye gidemediya ondan.Zaten yaşıda geldi parayıda vurdu, takımda kötü herkes ayrı telden çalıyor gece hayatıda yok İstanbul gibi olamaz Abu şehir sıkıntısı ondandır

Gelişmelerden Haberdar Olun

@