Sörloth Trabzonspor taraftarına hayran kaldı

Trabzonspor'un yeni transferi Sörloth taraftarların karşılaması sonrası çok mutlu oldu

Trabzonspor 04.08.2019, 08:32
Sörloth Trabzonspor taraftarına hayran kaldı

Trabzonspor'un Norveçli transferi Sörloth, müthiş karşılamaya hayran kaldı. 23 yaşındaki santrfor "Taraftar bir harika" ifadelerini kullandı. Norveç basını da "Sörloth kahraman gibi karşılandı" başlıkları attı.

Bordo-mavili ekibin yeni santraforu Alexander Sörloth önceki gece yarısı Trabzon'a geldi. Coşkulu bir taraftar grubu tarafından karşılanan Norveçli oyuncu bir hayli keyifliydi. 23 yaşındaki futbolcu "Trabzonspor'u biliyordum. Taraftarının da ününü duymuştum. Burada bizzat bunu yaşamak harika bir deneyimdi. Bir an önce bu muhteşem taraftarın önünde futbol oynamak için sabırsızlanıyorum" ifadelerini kullandı.

İngiltere ve Norveç basını da bu karşılamanın haberini yaptı. Gazetelerde "Sörloth, kahraman gibi karşılandı. Sörloth'a müthiş bir 'hoş geldin partisi' düzenlediler" yazıldı.
 

Yorumlar (3)
kadim güçlü 1 yıl önce
Umarim o da bizlere attigi gollerle partiler verir...
Ramiz 1 yıl önce
Kapasitesi olan..çıkış arayan bir futbolcu.. TS'un aradığı bazı özellikleri de var..Teknik kapasitesi ve hava hakimiyeti gibi..pasörlük yapabildiği de söyleniyor.. daha ne olsun..Hem atsın hem artırsın daha ne olsun.. Yönetimi tebrik ediyorum..
Ramiz 1 yıl önce
Janko ile kıyaslayan arkadaşlar var.. Bu futbolcu ile onun arasında bariz farklar var..Çabukluk gibi..top saklama..taşıma gibi.. Hepsinden önemlisi bu TS ile o zamanki TS farklı..Bence en önemlisi de bu..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@