banner539

banner526

banner533

banner513

Sörloth'tan Trabzonspor sözleri

Ani bir kararla Trabzonspor'dan ayrılarak Almanya'nın Leipzig takımına transfer olan Alexander Sörloth, veda videosunu yayınlamasının ardından sadece olumlu geri dönüşler aldığını söyledi.

Trabzonspor 24.09.2020, 10:12
Sörloth'tan Trabzonspor sözleri

20+2 milyon euro karşılığında Leipzig'e transfer olan Alexander Sörloth, Norveç'in Verdens Gang gazetesine konuştu.

"GİTMEK İSTEDİĞİM YER LEIPZIG'Dİ"
24 yaşındaki forvet, “Leipzig’in bana ilgisi geçtiğimiz sezon sırasında oluştu. Onların ilgisi ortaya çıkar çıkmaz ben de transfer olmaya karar verdim. Gitmek istediğim yer orasıydı, benim için birinci tercih oldular. Menajerim kendileriyle görüştü, sezonun tamamlanmasını bekledik, başka kulüple görüşmedik. Çok zaman aldı ama sonunda büyülü bir şeydi benim için.” diye konuştu.

"OLUMLU GERİ DÖNÜŞLER ALDIM"
Trabzonspor’dan dostane bir şekilde ayrıldığını ve taraftarların kendisine kızgın olmadığını dile getiren Sörloth, “Arkadaş olarak ayrılıyorum. Transfer sürecinde biraz belirsizlikler oldu, bu tüm taraflar için işin en kötü yanıydı. Bilgi eksikliği bazı şeylerin karışmasına yol açtı. Bu konudaki düşüncelerimi dile getirmek benim için zaruri hale gelmişti. Bu yüzden veda sözlerimin olduğu videoyu kayda aldım. Ve Trabzonspor taraftarlarından bunun hakkında sadece olumlu geri dönüşler aldım.” dedi.

Yorumlar (3)
KALYONCU 1 ay önce
Milli maçtan sonra Trabzon'a dönmemen Yönetimin pazarlık şansını oldukça düşürdü yaptığın hareket büyük karaktersizlik örneğiydi
ZugasiBerepe 4 hafta önce
Seninle ilgili olumsuz konuşulacak hiç birşey yok. Geldiğin gün seninle ilgili instagramda yüzlerce tepki okumuştum aslında o an demoralize olabilirdin. Sana onca sözü söyleyenler için oynayacaktın ama sen ne yaptın çıktın 375bin euro maliyete ligde attın para kazandırdın, avrupada attın para kazandırdın, Türkiye kupasında attın para ve kupa kazandırdın,Gs’ye Fb’ye Bjk’ye içeride dışarıda attın para kazandırdın ve sonunda 1 yılda 11milyon artı %10 gibi satış payıyla efsane bir para kazandırdın gelişine sövenlerle gidişine sövenler aynı adamlar. Kral olarak gelmedin ama Kral olarak gittin. Karakteri düzgün yüreği güzel bi adamsın işin gücün rastgitsin. Her zaman hatırlanacaksın.
Gümüş 4 hafta önce
İns alt yapıdan seni aratmayanlar yetisir... Çünkü bize bizden olan gerek Ugurcan örnegi gibi...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@