banner556

Son günlerde Trabzonspor'a yazılan Cenk Tosun'dan açıklama geldi

Trabzonspor ile adı anılan isimlerden Cenk Tosun transfer açıklaması yaptı

Trabzonspor 08.01.2021, 08:05
Son günlerde Trabzonspor'a yazılan Cenk Tosun'dan açıklama geldi

Transfer arayışlarını sürdüren Trabzonspor'a yazılan isimlerden biri olan Cenk Tosun'dan transfer açıklaması geldi. Cenk Türkiye'ye dönmek istemediğini söyledi.

Tivibuspor'a konuşan Cenk şu ifadeleri kullandı;

Ben Avrupa'da misyonumun dolduğunu düşünmüyorum. Daha fazla adımdan söz ettirmek istiyorum. Avrupa'da işim bitmedi. Türkiye'ye dönme gibi bir niyetim yok. Daha fazla forma şansı bulmam gerekiyor. 2-3 haftalık süreçte bir karara varacağım. Calvert-Lewin ile ikimiz varız, transferim kulübe de bağlı. Ancelotti, bana çok güvendiğini söyledi. 2-3 hafta içinde az forma şansı bulursam, kendi yolumu çizeceğim. İdmanlarda elimden geleni yapıyorum. Milli Takım'da takıma faydalı oluyorum, burada yine az forma şansı buluyorum. Bence de hak ettiğim forma şansını bulduğumu düşünmüyorum.

Yorumlar (8)
Alp 2 hafta önce
Misyonunu kulübede oturmakla çok iyi tamamladın zaten.
Gahuralı 2 hafta önce
Ne yalan söyleyeyim senin karakterini sevsemde, gelmemen beni mutlu etti vadesi dolan oyunculara değil potansiyelli oyunculara yönelmelere gerek ne çaylak ne vadeli, 25-26 arası bir yaşta potansiyelli bir forvet
Fanatik 60 2 hafta önce
BAŞKA KAPIYA KERESTE.
Erdem 2 hafta önce
Cenk Tosun yıllık ne kadar kazanıyor bilmiyorum da Türkiyede ancak salatasaray o parayı verir, oda Falcao ya vermeyelim diye. salatasaray yedek adama 5 milyon verebiliyor biz verirsek gene batarız.
Haktan şaşmaz 2 hafta önce
Avrupa da ne ismin olduki daha da duyaracaksın. Duyanda sanacak baya iş yaptı ama daha da yapmak istiyor.Bu Beşiktaşlının bizde zaten yeri olamaz
Giresunlu 2 hafta önce
Bunu istemiyorum şişirilmiş balon bu
Ta 2 hafta önce
O kakalak hatasını bilir ts nin kapısına yskişmaz
Uyuz Tanju 2 hafta önce
Çok üzüldük niye gelmiyon la

Gelişmelerden Haberdar Olun

@