banner526

banner513

Son Dakika! Trabzonspor itiraz etmişti TFF geri adım attı

TFF harcama limitini yeniden %30'a çekti!.

Trabzonspor 20.12.2019, 17:54 20.12.2019, 18:42
Son Dakika! Trabzonspor itiraz etmişti TFF geri adım attı

TFF, kulüplerin harcama limitini yüzde 30'a çekti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), kulüplerin harcama limitlerinin sapma oranını yüzde 40'tan tekrar yüzde 30'a çekerek, eski sisteme döndü.
Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Riva'da bugün yaptığı toplantıda, Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı'nda yapılan değişiklikleri, kulüplerin mutabakat sağlayamaması üzerine yeniden gözden geçirmiş ve Talimat'ın, 9 Aralık 2019 tarihinde 'Kulüplerin Takım Harcama Limitlerinin Hesaplanması' başlıklı EK-XII'sinde yapılan değişikliklerin iptal edilerek uygulanmasına karar vermiştir. Kamuoyunun bilgilerine saygıyla duyurulur" denildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (9)
benjaminx 7 ay önce
hah şöyle adam olun, o sene bu sene olsun. Ahmet Başkan devre arası gereğini yap, seni sırtımızda taşıyalım...
Hasan 7 ay önce
Ziraat Bankası kulübün yapılsndırma faizini düşürürse sevinirm. Çünkü faizler düştü. Diğer kulüplerin borcu açıkçası beni ilgilendirmiyor.
Ali6101 7 ay önce
Helal sana Dön Kişot başkan! Herkes haddini bilecek ...
Hasan 7 ay önce
Bizim faiz oranı aşağı çekilmesi gerekir. Şu da var ki banka önce faizi tahsil ediyor. Sonra anapara ödemesi başlıyor. Anlayacağınız banka bize %30 faizle borç vererek sadece batışı önlemiş oldu. Kulübün ödeme güçlüğü devam ediyor. Şu anki gelirler borç faizine gidiyor. İki yıl sonra anapara ödemesi başlayacak. Tam beş yıl batak temizlenmeye çalışılacak. Herşeye rağmen yönetimi alkışlamak gerekiyor. Allah yardımcımız olsun.
Polat 7 ay önce
Faiz orani ne oldu acaba, biz %35 ten anlaşma yaptık.
Mantıklı 7 ay önce
Ben, harcamı limitinin yükseltilip ve yineindirilmesi konusunda TFF’nin tek başına aldığı bir karar olmadığına inananlardanım. Bunun siyasi boyutu o var ve
Ali osman sarı 7 ay önce
Helal olsun baskanim seni seviyoruz trabzonsporun daha güzel yerlerde olucak sizinle Ünal hocamızda tabi çok seviyorum tüm trabzon traftarina slm trabzonsporuma başarılar. .
oguz 7 ay önce
kabinede 4 bakanımız var. istanbulun 38 ilçesinden 11 i trabzon kökenli ( varın siz düşünün) masaya elimizi en destekli vurucağımız zamanlardayız arkadaşlar. kiii kadro kalitemiz ligin çok üstünde
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@