SON DAKİKA! Malatyasspor - Trabzonspor maçı ertelendi

Btc Turk Yeni Malatyaspor-Trabzonspor maçı ertelendi

SON DAKİKA! Malatyasspor - Trabzonspor maçı ertelendi

TFF'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Merkez üssü Sivrice olan ve Elazığ ile Malatya illerimizde can kayıplarına yol açan deprem nedeniyle Süper Lig'in 19. Haftasında 27 Ocak Pazartesi günü oynanması planlanan BtcTurk Yeni Malatyaspor-Trabzonspor maçı ileri bir tarihe ertelendi.

Yeni Malatya Stadyumu'nda saat 20.00'de yapılması gereken müsabakanın oynanacağı tarih daha sonra ilan edilecek.

Deprem sonrası çalışmalar hakkında bilgilendirme

Türkiye Futbol Federasyonu olarak, merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan ve başta Malatya tüm çevre illerde de hissedilen depremin ilk anından itibaren tüm birimlerimizle harekete geçilmiş ve ivedilikle kapsamlı çalışmalar başlatılmıştır.

Bölgedeki futbol faaliyetlerinin mümkün olduğunca sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için Türkiye Futbol Federasyonu ve TFF Bölge Müdürlükleri yetkilileri tarafından bölgedeki tüm kulüplerin temsilcileri ile tek tek temaslar kurulmuş, kulüplerimizden bilgi alınmış ve herhangi bir zarar veya kayıp olmadığı Federasyonumuza bildirilmiştir.

Değerlendirmeler kapsamında; ilk olarak Elazığ ilimizin iki takımı olan Elazığ Belediye Spor'un iç sahadaki Payasspor maçı, Elazığspor'un da deplasmandaki Tuzlaspor müsabakası ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yine; Malatya ve Elazığ'da oynanacak olan Bölgesel Amatör Lig (BAL) ve yerel amatör maçlar da ASKF tarafından ileri bir tarihe alınmıştır.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2020, 21:29
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
mulla balaban
mulla balaban - 2 ay Önce

Maç ertelendi ertelenmeside doğal ama sormak istediğimiz bir soru var terbiyesiz bir hakem yüzünden mağdur olan Nwakaame fener maçında oynayabilecekmi yönetimin bu konuyu fenerasyona taşıması lazım cezasını Malatya maçındamı çekecek bunları sorulması
lazım

Salih
Salih - 2 ay Önce

Nwakaeme FB maçında oynayamayacak o zaman, fenerasyon bu işi çözsün,hem insanlık,hem mağduriyet, nasıl şans bu

EsEs
EsEs - 2 ay Önce

Yok artık yalandan yere kırmızı kart gör, o da Fenev e yarasın...

Doktor TS
Doktor TS - 2 ay Önce

Peki Nwakaeme şikebahçe maçında oynayacak mı? Şimdi bu iş şikebahçeye mi yaradı? Yoksa Nwakaeme'nin cezası Malatya maçı için mi geçerli? Acilen cevap bekliyorum..

Serko61
Serko61 - 2 ay Önce

Depremde ölenlere Allah rahmet eylesin çok zor bi durum,benim merak ettiğim vakayeme cezasını fener macindami çekecek şimdi..

Serhan
Serhan - 2 ay Önce

Bu gibi afetlerde rakip değil. Birlik olmamız lazım. Başımız sağolsun.

Fedo
Fedo - 2 ay Önce

Federasyon rolünü oynamaya devam ediyor.Nwakane nin facia kırmızı kart cezasını Fener maçına rastlatarak ilinci perdeyi de oynadı Fener federeasyonu

Haktan Şaşmaz
Haktan Şaşmaz - 2 ay Önce

Bu demek oluyorki mwakkayeme fener maçında yok.


SIRADAKİ HABER