alexa metrics

banner536

Simon Deli'de menajer krizi

Trabzonspor'un görüştüğü Simon Deli'nin menajerinin hamlesi transferin rafa kalkmasına sebep oldu

Trabzonspor 13.08.2021, 08:14
Simon Deli'de menajer krizi

Trabzonspor, stoper alternatifi için Club Bruge'da forma giyen Simon Deli'ye kancayı atmıştı.

Büyük oranda anlaşma sağlanan 29 yaşındaki futbolcunun  menajerinin hamlesinin bordo mavili ekibin bu transferden vazgeçmesine neden olduğu belirtildi. Menajerin Adana Demirspor'a giderek "250 bin euro fazla verin size gelelim" teklifi yapması ancak bu durumu başkan Ethem Sancak'ın Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'na haber vernesiyle bu transferin rafa kaldırıldığı kaydedildi.

Bordo mavililerin stoper transferi için farklı isimlere yöneldiği bildirildi.


Yorumlar (7)
BLUEB 6 ay önce
Bravo Adana Demir başkanına aramışsa Ağaoğlu nu büyük ders vermiş menajere ve diğer klüplere de
Bordo 6 ay önce
Koita transferi fiyasko gibi menajer hokkabazlıgı, diğer transferler isim ve eskiden yıldız statüsünde isimler , mesela marek gervinho yani marek birşeyler yapar gibi ama yetersiz kalıyor yaş itibari ile gervinho zaten sahada boydan boya 3 tur atsa tempolu oyun dan düşüyor kaçak oynuyor avcı karar alacak bu ikisini ilk 11 de kullanmayacak bunları gerekli durumlarda hamle oyuncusu gibi kullanacak kimseyede bakmayacak vayy bunlar niye oynamaz diye laflara 60 70 de oyuna alacak çünkü tempoları yok takım bunlar oynarken zor kazanır kolay gol yer , peres sarı bencil oynuyor pas atmayı unutuyorlar gol atıp kahraman olma peşine gittiler avcı bunları da çözmeli....Takım bakasetas üzerine kurulmalı geri de 2 ön libero misal berat dorukhan parmak olur kanatlarda vakame djanini ömür değişmeli gervinho ile olur vs vs ilerde cornelius gibi bu 11 daha dinamik olup orta saha kolay geçit vermez.
Edgar 6 ay önce
Deli mi bu menajer?
Amasyalı 6 ay önce
hı hı. Hepsi Deli.
Lio Fuat kaplan 6 ay önce
Tebrik ederim başkanı Adana Demirspor kulübü başkanını
Bordo 6 ay önce
Gervinho marek djanini 3 ü 11 de oynayacak tempo mücadelede değiller belki sadece marek oynar , fakat banko yedek olacak oyuncu gervinho futbol da emekliligi gelmiş artık tempo düşük kaçak oynuyor yaş itibari ile , fakat uzatmalardaki kadro daha iyidi çünkü hepsi oynama peşindeydi yanyana oynadılar yeri geldi takım boy ve en olarak hücumda defansa da kısa oynadı ancak ilk 11 oyuncuları gervlnho vakame marek savruk oynadı nedeni oyun içine girmediler kondüsyon zayıf olunca top bana gelmesin futbolu morundaydılar.......kadro da ortasaha forvet berat parmak(dorukhan) bakasetas- vakame marek djanini - cornelius ggibi olur , gervinho hamle oyuncusu olur ts da oynayacak tempo yok takımıda oyundan düşürüyor kaptırdığı toplarla.
Oflu 6 ay önce
Yahu bırakın bu uyduruk haberleri. Yürümekten aciz 4 senedir sakat olan Koitaya yıllık 1.2 milyon euro para veren. Bir menejere mi para bulamayacak?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@