Şimdi de Cavanda mı?

Trabzonspor yönetim kurulu, geçmişe dönük alacakların tamamının hesaplara yatırılması ve maaş ödemelerinin de şubat ayından itibaren günü geldiğinde ödeneceğinin sözünü vermesine rağmen, bazı yabancı futbolcularla ilgili yaşanan sorunları aşamıyor. Takımı

Trabzonspor 27.01.2016, 07:59
Şimdi de Cavanda mı?
Trabzonspor yönetim kurulu, geçmişe dönük alacakların tamamının hesaplara yatırılması ve maaş ödemelerinin de şubat ayından itibaren günü geldiğinde ödeneceğinin sözünü vermesine rağmen, bazı yabancı futbolcularla ilgili yaşanan sorunları aşamıyor. Takımın Trabzon'daki devre arası kampına izinsiz olarak geç katılan Douglas ve teknik direktör Sadi Tekelioğlu ile anlaşamayan Marin'den sonra, Stephane Mbia önce alacaklarının geç ödendiği için faiz talebinde bulunmuş ardından da takımdan ayrılmak istemişti. 
 
Fotomaç'ın iddiasına göre; Douglas ve Marin sorunlarını kısmen çözen, Mbia'nın geleceği ile ilgili görüşmelere devam eden yönetim, Cavanda'nın da "Ayrılmak istiyorum" talebi karşısında şok yaşadı. Zaman zaman sergilediği performans ile dikkat çeken Cavanda'yla teknik direktör Hami Mandıralı başta olmak üzere yöneticiler görüşme yaparken, Belçikalı sağ bekin ikna edilmesi için temaslar sürüyor. Cavanda'nın ısrar etmesi halinde, kulüp çıkarları doğrultusunda gitmesine onay verilebileceği öğrenildi. 
Yorumlar (9)
Yusuf Babuz 5 yıl önce
Vurdum duymaz aymaz bir kişilik ayrılmak istiyor ise tam fırsat gönderin gitsin, M'bia ve bu oyuncunun takıma hiç bir faydası olmaz bu iki oyuncu yüzünden en 5 maç kayıp edildi, kişisel hataları ve ciddiyetsizlikleri yüzünden, hemen gönderin.
zafer Turalı 5 yıl önce
yahu arkadaslar; bu cavandayla m,bis. gene Sabah Sabah agzimi actiracaklar. BU YAMYAM KELIMESINLE HAKARET VE IRKCILIK YAPMAK ISTEMIYORUM. AMA VARYA BILDIGIMIZ O YAMYAMLAR BILE BUNLARDAN KAT KAT IYIDIR. BUNLAR ONLARIN YANINDA HALT ETMIS. PES ARTIK. BUNLAR FUTBOL OYNAMAYA DEGIL. TRABZONSPORU NASIL DAHA FAZLA YONTARIM DERDINDE. YONETIMDEN RICAM; BUNLARIN IKISINIDE SURESIZ KADRO DISI BIRAKSIN. VE HEMEN BUNLARA GULE GULE DESIN.
mustafa can 5 yıl önce
agzindan baklayi cikaranla hemen yollar ayrilmali.kadrodan ayrilmak isteyen ve buna taraftarin üzülecegi tek futbolcu bile yok.
Ahmet 5 yıl önce
Bonservis almadan göndermeyin. Bundan sonra alınacak oyuncunun ahlaki durmu da araştırılsın. Bunlar yediği ekmeğe ihanet eden tipik afrikalılar.
Ragazzo Pazzesco 5 yıl önce
Arkadaslar TSde 3-4 ay bi otorite boslugu olustu bu bosluk yararlanmak isteyen futbolcular kafa kaldiriyor! yok efendim sadi len devam edilecek sezon sonu yeni hoca gelcek o, su, bu derken herkes istedi gibi at kosturmaya basladi! Bunun yaninda takim avrupadan ve ligten kopunca artik oynama istegide kalmadi furbolcularda, bariz bir sekilde ortada! Yönetim artik eski hatalari yapmamasi gerekiyor! öyle futbolcuyu kadro disi birakmak sadece TSye zarar veriyor! Transfer yapiyoruz 1 sene sonra para verip gönderiyoruz böyle ismi olur! Yönetimden tek istegim herkese haddiniiiiii bildirsin!!!!!!!!!
abdullah KAMALİ 5 yıl önce
Bu insanlık fukarası,paragöz yaratıkları hemen gönderin ve bir daha afrikalı yı turist olarak bile trabzona sokmayalım. nedir bu adi mahluklardan çektiğimiz, adamları eleştirsen hemen ırkcı muhabbeti yapıyorlar. ama aynaya baktıkları yok terbiyesizlerin
Temel Simsek 5 yıl önce
Bunlarla bu is devam etmez bunlara nasil güvenipde sahaya süreceksin bir performans düsüklügünde insanlar arasinda yanlis anlasilmalara neden olacak dogrusu bu tür oyuncularla en kisa zamanda yolarin ayrilmasdir yerlilere yönelmelidir yönetim nedir bu be arkadaslar bu kadar puroblemli külüp nerede var artik masaya vurma zamani geldi ve gecdi
zafer günaydın 5 yıl önce
akepe bu ülkeye kazık atıyor..Bedelini hep beraber görecez..Nasıl bu ülke insanından çıkacak.akepe li Hacıosmanoğlu da Trabzonspor a kazık attı..bedelini hep beraber görüyoruz..Hiç bir şeyi olmayan takım ve devasa borç..Yediler içtiler defolup gittiler..haram kan olsun..Şak şakçılarıda buralarda kemik yalıyorlar..Hacıosmanın aldıkalrı defolup gitsinler..sağ bek miş..Ne sağ beki..kayseride zeki Yavru yu izleyin..Görürsünüz önümüğzdeki sezon sağbeki
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@