kebir

Serdar ve Popov kararını verdi

Trabzonspor'un gündeminde bulunan Serdar Taşçı ve Ivelin Popov kararını verdi

Serdar ve Popov kararını verdi
Transferde atağa kalkan Trabzonspor'un gündeminde yer alan Spartak Moskova'nın Türk asıllı Alman oyuncusu Serdar Taşçı ve Bulgar orta saha Ivelin Popov'un takımda kalacağı belirtildi.

Rus basınında yer alan haberde, Trabzonspor'un listesinde yer alan iki oyuncunun da en azından sezon sonuna kadar Spartak Moskova'dan ayrılmayacağı kaydedildi. 

Trabzonspor'un iki oyuncunun transferi için ciddi girişimlerde bulunduğu ancak Serdar ve Popov'un takımda kalmaya karar verdiği vurgulandı. İki futbolcunun da sezonun ikici yarısı için çalışmalarını sürdürdüğü ifade edildi.

Ajansspor
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
DUMANOĞLU
DUMANOĞLU - 1 yıl Önce

BİR SAKATI ALMAKTAN VAZGEÇTİLER, DİĞER SAKATI TRANSFER ETMEK ÜZERELER... YAHU SERDAR KUMAŞI İYİ CACERES ÖYLE DE TRABZONSPOR UN BÖYLE BİR RİSKİ KALDIRACAK DURUMU VAR MI? ŞİMDİ MEDJANİ GELDİ, YANİ MEHMET İN İYİ OLDUĞU SENE DURAN TOPLARDAN BULDUĞU GOLLER DIŞINDA KADEME POZİSYON HATALARI İLE AKLIMDA BİR MÜCADELECİ YANI TABİ. ARKADAŞ RODALLEGA İYİ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM GERİYE BAKIYORUM UMUDUM AZALIYOR. ORTA SAHA DESTEKLENMELİ MUTLAKA SADECE KANAT ORJİNLİ İSİMLERLE OLMAZ....

halim
halim - 1 yıl Önce

BU HABER SADECE BIR TEMENNI IDI .
HIC BIR ZAMAN OYLE BIR YONETIMIN NIYETI OLMADI .
KONUSTUGU FUTBOLCULARA BIR BAKIN . IKINCI SINIF FUTBOLCULAR

cuneyt
cuneyt - 1 yıl Önce

Bu orta sahada hucuma donuk kim oynayacak ersunmu twitci baskanmi kim ortasahada pas alip verip dikine oynyacakk

banner393