Serdar Taşçı için flaş açıklama!

Serdar için kafa karıştıran bir açıklama yapıldı

Trabzonspor 30.07.2017, 22:52
Serdar Taşçı için flaş açıklama!
Trabzonspor'un transferini bitirmek üzere olduğu bilinen Serdar Taşçı için kulübü Spartak Moskova'dan flaş bir açıklama geldi.

Rus basınına konuşan Spartak Moskova'nın teknik direktörü Massimo Carrera, transfer iddialarını yalanladı. Carrera" Serdar bizimle birlikte ve ayrıldığı iddiaları doğru değil. Teklif var ancak kararı yönetim verecek." dedi.

Öte yandan Serdar'ı kadroya katmak isteyen Trabzonspor'un haricinde İngiltere'den de bazı teklifler olduğu dile getirildi.
 
Yorumlar (5)
emrah 3 yıl önce
mübarek sanki barcelonadan pique yi alıyoruz bu ısrar nedir anlamadım
Tssssss 62 3 yıl önce
Her saat yeni bir iddia! Kabak tadı verdi artık!
Takim Taraftari 3 yıl önce
Yetti yetti Yeter artik dünyada bir stoper bumudur yada bunun özelliği ne bunlar tek milleti oyalama taktiği aylardır dutturmuşlar bir Serdardir gidiyor gidersin bir futbolcuya ve kulübüne şartlar fiyat uyuyorsa alursin yoksa gidersin sana uyan başkasını alırsın nedir bu yeter artık birte otuz yaşına hiçbir özelliği yok elindekilerin aynısı lig başlayacak daha ariyorlar Akbaş ile başlarsınız lige ikinci hafta tarihi fark görersiniz eserinizi akşam biraz baktım hevereen maçına bu takim deyil gol atmak pozisyona bile giremiyor ne oynadığı ne yapmaya çalıştığı belli deyil kim ne yapacak nere koşacak taktik birşey yok bu takim bu kadro mu kafaya oynayacak iyi bekleyin o zaman
Trabzonlu ali 3 yıl önce
Yersen...Fiyatını arttırmak için klasik hamleler...
Yönetim taraftar yemiyor bunu;
Siz de oltaya gelmessini herhalde....
Cihan 3 yıl önce
Tamam işte zaten transferdeki son kararı yönetim verir zaten. Serdar taşçı trabzonaaaaaaaaaa...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@