Şenol Güneş’ten Trabzonspor’a ziyaret

Trabzonspor'un efsane ismi Milli Takımlar teknik direktörü Şenol Güneş Trabzonspor'u ziyaret etti.

Trabzonspor 22.10.2019, 15:13 22.10.2019, 15:21
Şenol Güneş’ten Trabzonspor’a ziyaret

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Trabzonspor’u ziyaret etti.

Beraberinde Trabzonspor eski Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ve eski yönetici Süleyman Atal ile birlikte bordo-mavili kulübü gelen Güneş, Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, Futbol Şube Sorumlusu Özer Bayraktar, Teknik Direktör Ünal Karaman ve Yönetim Kurulu Danışmanı Ali Kemal Denizci ile görüştü ve başarı dileklerinde bulundu.

Trabzonspor’un iyi yolda olduğunu belirten Güneş, “Takım iyi gidiyor, tebrik ediyorum. Doğru işler yapılıyor, sonuçlar da bu doğru işleri destekliyor. Hep deriz ya, 'bir takım yaptığınız zaman kadronu herkes sayabiliyorsa o iyi iş yaptığını gösterir' diye. O yüzden Trabzonspor’da şimdi iyi işler yapılıyor. Diğer takımlardan iyi olduğuna göre bir moral ve güven olması gerekiyor. Bunun ekonomik tarafı da var, saha tarafı da var. Saha içine baktığımızda takım oyunu ve uyumu, diğer ilişkiler dışarıya da iyi mesajlar veriyor. Sadece Trabzonspor için değil, kamuoyunda da örnek olarak algılanıyor. Trabzonspor iyi işler yapıyor, iyi izlenim bırakıyor, bunlar güzel gelişmeler. Küçülerek netice alınmaya başlandı, bunlar da doğru işler. Bunda Ünal Karaman’ın da yönetim kurulunun da çalışanların da şehrin de katkısı var. Bunu şehre iyi anlatmak lazım. Önemli olan şampiyon olsan da olmasan da aynı yolda gitmek. Eğer doğru bir yolsa, ki bu doğru bir yol, bu yolda gitmelisin. Son iki dönemde bir temel atıldı, bu temel de oturdu. Ama bunun gelişimi bir yılda, iki yılda olmaz. Zor ama yapılabilir. Tekrar başarılar diliyorum” diye konuştu.

Trabzonspor Teknik Direktör Ünal Karaman ise A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’e teşekkürlerini sunarak, “Geçtiğimiz yıl önemli bir eşiği aştık. Bu yıl sakatlıklar biraz bizi zorladı. İlk haftalara baktığımızda diğer takımlar bizi ilgilendirmiyor ama iki üç maçta daha istediğimiz sonucu alabilirdik. Gençlerbirliği ve Sivasspor karşılaşmaları Ekuban’ın, Abdülkadir Ömür’ün oynayacağı müsabakalardı. İyi mi oldu, kötü mü oldu başka bir konu. Yerine gelen oyuncu daha çok çaba sarf etti, onları kazanma adına olumlu oldu. Daha çok yolumuz var. Şehrimizin, kulübümüzün daha çok yolu var. Geçen senenin başından beri çok özverili bir duruş var. İyi dilekleriniz ve güzel düşünceleriniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Şenol Güneş’ten Trabzonspor’a ziyaret

Şenol Güneş’ten Trabzonspor’a ziyaret

Şenol Güneş’ten Trabzonspor’a ziyaret

Şenol Güneş’ten Trabzonspor’a ziyaretTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Ahmet 2 yıl önce
Trabzon efsanesi Şenol hoca. Şenol hoca baştayken bu yönetim olsaydı 28 sene ard arda şampiyon olurduk. Ünal hoca daha karakterli ve düzgün adam ama Şenola göre. Ünalın yanındayız sonuna kadar.
Her kelimesi %100 dogru yorum 2 yıl önce
Guzel tespit
YÜCEL 2 yıl önce
EFSANEMİZ ŞENOL HOCA AKSİNİ DİYEN BİZDEN DEGİLDİR
Ts 2 yıl önce
Senol hoca dediklerin güzelde su bizim futbolculari nezaman oynatacaksin milli takimda
Mustafa yiğit 2 yıl önce
Ts efsanesi dozer cemil kadir özcan Dr.. Şenol hoca bjk nn de bursa da efsanesi oldu.. Ts a karışmasın milli takımada oynatmıyacağı oyuncuyu çağırması yeter.. Ts u yönetirken Şenol bey hoca yedek kulübesinden çıkmazdı. Bırakın masal anlatmayın. O milli takımda başarılı olsun saygımız var. Ama ts da olmasın.. Bize gelince fair play bjk de rakip oyuncu hoca hakem hepsiyle dövüşüyordu.. Ts a savaşmadan kimse ekmek vermez Şenol hocamız İstanbul kamuoyuna ts da şirinlik yaparak başarı alamıcanı öğrendim acaba.. Adamlar onun kravatı a bile taktılar..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@