banner526

banner533

banner513

Şener: "Trabzon'un iki kurtuluşu oldu"

Trabzonspor'un eski başkanı Sadri Şener, yeni Başkan Muharrem Usta'nın daveti üzerine yarın akşam Hüseyin Avni Aker'de oynanacak olan Antalyaspor karşılaşmasını izlemek üzere bugün akşam saatlerinde Muharrem Usta ile birlikte Trabzon'a geldi.     Sadri Ş

Trabzonspor 18.12.2015, 18:04
Şener:
Trabzonspor'un eski başkanı Sadri Şener, yeni Başkan Muharrem Usta'nın daveti üzerine yarın akşam Hüseyin Avni Aker'de oynanacak olan Antalyaspor karşılaşmasını izlemek üzere bugün akşam saatlerinde Muharrem Usta ile birlikte Trabzon'a geldi.
 
 
Sadri Şener Trabzon Havalimanı çıkışında yaptığı açıklamada "Muharrem Usta zor bir yükün altına girdi. Trabzon'un kurtuluşu 24 Şubat'tı. Birde Muharrem Usta ile 5-6 Aralık'ta oldu. Artık beni gören arkadaşlarım bunları nereden buldunuz demeyecek. Sokakta rahat rahat gezeceğim. 2010-2011 şampiyonluğu için yeni yönetim benden ne isterse yaparım. Her türlü desteği vermeye hazırım. Yeterki kupamız gelsin" dedi.
 
Başkan Muharrem Usta ise; "başkanları davet ettik. Olması gereken buydu. Trabzonspor büyüklüğünü böyle gösterecek. Sayın başkanda Trabzonspor'a önemli hizmetler yaptı. Kendisine bizi kırmadığı çin teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.
 
img_0120.jpg
 
img_0119.jpg
 
img_0126.jpg
 
img_0118.jpg
 
 
 
Yorumlar (10)
Gurbetcı .Halil. 5 yıl önce
Almanyadan fanatik Trabzonspor taraftarı olarak çok duygulandım.Allah Muarrem Başkanı her daim başarılı etsin.güzel şeyler yapıyor.vede yapmak istiyor.
okuyan oku 5 yıl önce
hele şükür birlik beraberlik adına güzel haber bunu sağlayanlara teşekkür ederiz
adil türk 5 yıl önce
Devamıda gelir inşallah.
Ergün Özşahin 5 yıl önce
Sn. Başkan yanlış ata oynuyorsunuz, bunlar yanlış işler yargılanan Sn. Şener aleyhindeki davadan feragat etme aklanacaksa bırak mahkeme aklasın, bir delege olarak talebim budur eğer feragat edersen sizin hakkınızda da iyi düşüncelerimi askıya alacağım.
Abdurrahman 61 5 yıl önce
Gurbetci halil güzel şey yapıyor dedin bir ötnek verirmisin rica etsem
Abdurrahman 61 5 yıl önce
Trabzonsporlu olmak lazım sadrici muharremci ibrahimci değil üzülen hep saf ve temiz duygularıyla bu takıma maddi manevi desttek veren bu taraftar oluyor hizmeti trabzonspor a yapalım
Gurbetcı .Halil. 5 yıl önce
Abdurahman 61.Değerli başkan birlik beraberlik adına vede Trabzonsporda kaybolan itibarın geri gelmesi için uğraşıyor öncelikle.daha sonra bunlara bağlı olarak ekonomik ve sportif başarılarda gelecektir. Daha ne olsun...anladın.
tarık buğra 5 yıl önce
son şampiyon başkan memleketinize hoşgeldiniz.inşallah ayağınız uğurlu gelir yarın antalyayı yeneriz.hep böyle birlik ve beraberlık içerisinde olmalıyızmuharrem ustayı gösterdiği bu vefarkalıktan dolayı tebrik ediyorum ama umarım azizeyı getırme gafletınde bulunmaz :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@