Şener" Şike sürecinde çok eziyet çektim"

Şener " Trabzonspor taraftarı uyursa Şike konusu burada kapanır.”

Trabzonspor 29.03.2017, 12:04 29.03.2017, 17:47
Şener" Şike sürecinde çok eziyet çektim"

Trabzonspor Eski Başkanı Sadri Şener, bordo-mavili kulübün gündemine dair açıklamalar yaptı.

  
“CAS’ın şike yaptı ya da yapmadı diye açıklaması yok. Zaten böyle giden bir süreçti. O dönemin başkanı bendim ve vicdanlarda, halkın gözünde ve şike olarak kaldı. Mahkeme bunun ‘Kumpas Davası’ olduğunu söyledi ama içeriği de doğru değil. Mahkeme kararları eleştirilebilir ama normal olarak şike yaptı ya da değil. Bazı eksikliklerden dolayı beraat etti. Kimsenin içerisi girmesinden hoşlanmıyorum ama o dönem eziyet çektiğimizi de belirtmek isterim. Vicdanen her zaman ömrün sonuna kadar bu devam edecektir. Benden sonra olan yönetimlerin de çok başarılı olduğunu söylemem.”
 
“TARAFTAR UYURSA, HERKES UYUR”

“Bu teknik bir konu. Biz o zamanlar o kadar çok para verdik ki bu nedenle yargılandık. Onu da beceremediler ve krizler çıktı. Bordo-mavili taraftarlar bu işi canlı tutan etkenlerdir. Onlar uyursa da bu iş kapanır.”
 
HEDEFİMİZ AVRUPA OLMALI!
 
“Takımda taşlar yerine oturuyor. Sıkıntılı bir durum var ama bizim de Avrupa’da olmamız gerekiyor. Galip yada mağlup olsak da şahsım adına çok sevinemeyeceğim. Ersun Yanal umduğumdan daha iyi gidiyor. Ben daha yeni stadyuma gidemedim ve de gitme taraftarı değilim."
 
“BURAK YILMAZ VE SELÇUK İNAN…”
 
“Burak Yılmaz ve Selçuk İnan kaç yaşına geldi artık Yusuf gibi genç oyuncu zamanı. Burak ve Selçuk bir doyuma ulaşmışlar. Bizim buralara uymaz diye düşünüyorum.”
 
YABANCI SINIRLAMASI
 
“Serbest yabancıya karşıyım. Neredeyse 1 yerli ile çıkacaklar. Limit konulmalı diye düşünüyorum. Türk futbolcular oynamalı.”
 
BAŞKAN ADAYI OLACAK MI?
 
“İlerleyen yıllar artık 70 yaşına gireceğim. Gençlerin olması lazım. Muharrem Usta şu an bu işi yapıyor ve gençler olmalı.
(Ajansspor)


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
ESes 4 yıl önce
Adam gibi adam derler ya sen öyleydin BÜYÜK BAŞKAN
ulviii 4 yıl önce
Trabzon tarihinin gelmiş geçmiş en iyi 2 başkanından biridir. O ve ekibinin projelerine sahip çıkılmalı.1461 Trabzon durumu amatör branşlar sos veriyor,,,
erol 4 yıl önce
sen asil sülalenin asaletli evladısın ne mutlu sana asalet ne parayla alınır nede sonradan olunur asalet genetiktir doğuştan ve krakterden olur dürüst adam nemutlu sana
oguz 4 yıl önce
Ts yi tek sampiyon yapacak baskan
turzun 4 yıl önce
Neden kulamizin calindigini simdianladim bu adam iho dan sonra kulubun basina gelen en buyuk felaket gunese balcikbatan azizin dostu bi git
halim 4 yıl önce
TRABZONSPOR ICIN COK SEYLERI FEDA EDEN BIR INSAN .VE MUALESEF BIZ SIYASET UGRUNA KENDI DEGERLERIMIZI YOK EDIYORUZ .SADRI BEY 95 DE VE 2011 DE IKI SAMPIYONLUK YASATTI . PEKI KIM CALDI .FB PEKI KIM VARDI SIKECILERDE . BASTA SEDAT PEKER .SEDAT PEKER TRABZONSPOR UN EN BUYUK DUSMANIDIR .FATIH TEKKE VE GOKDENIZ KONUSSUNH .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@