Sen iyi bir taraftarsın

Trabzonspor’da geçtiğimiz günlerde görevinden istifa ederek ayrılan Murat Türköz ilginç açıklamalarda bulundu.GÜNEŞ'İ 6 AY SONRA ANLADIMTürköz Trabzonspor’un kulübünün çıtasının 100 metre olduğunu hatırlatarak “Bunu Sadri Şener 50 metrede tuttu, biz ise 1

Sen iyi bir taraftarsın
banner432

Trabzonspor’da geçtiğimiz günlerde görevinden istifa ederek ayrılan Murat Türköz ilginç açıklamalarda bulundu.

GÜNEŞ'İ 6 AY SONRA ANLADIM

Türköz Trabzonspor’un kulübünün çıtasının 100 metre olduğunu hatırlatarak “Bunu Sadri Şener 50 metrede tuttu, biz ise 10 metreye indirdik" dedi.

Türköz, Şenol Güneş ile yaptıkları bir konuşmayı da anlatarak “Şenol Güneş’i İbrahim başkan ile buluşturdum. Hoca ona ‘ Sen çok iyi bir taraftarsın’ dedi. Ben bunu 6 ay sonra anladığımı Şenol hocaya anlattım. İbrahim Hacıosmanoğlu, Şenol hocanın da dediği gibi iyi bir taraftar, kulübü yönetecek özellikleri ve yeterliliği yok" diye konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih Hacıislamoğlu
Fatih Hacıislamoğlu - 4 yıl Önce

Zamanının her zaman ilerisinde olmuş bir insan ve futbol adamıdır Şenol Hoca. Böylelerini toplum olarak anlayamadığımız gibi çekemiyoruz da maalesef. Kendisi de gördüklerini negatif yönden söylemek yerine pozitif taraftan açıklamayı tercih ediyor. Böylece cahilce tepkilerden kaçınmış oluyor. Şike olayında da bütün sakinliğiyle çıkıp "hırsızlığı sahiplenmeyelim" demişti. Aslında bütün meselenin özüydü ama anlaşılmadı.

Mert Güzel
Mert Güzel - 4 yıl Önce

Sayın Sadrı Şenerin kurduğu ve dağıttığı takım bu sene 3. şampiyonluğunu kazandı...hayırlı olsun

banner421