"Şampiyonluk için kalitemiz var"

Trabzonspor'un başarılı beki Filip Novak lig yarışıyla ilgili iddialı konuştu ve Şampiyonluk için yeterli kaliteye sahip olduklarının altını çizdi.

Trabzonspor 26.02.2020, 08:02
"Şampiyonluk için kalitemiz var"

Trabzonspor ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan ve geleceği belirsizliğini koruyan Filip Novak lig yarışıyla ilgili iddialı konuştu.

Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyleyen ve bu konuda oldukça güçlü olduklarını belirten Çek oyuncu, “Trabzonspor’un hem taraftarı, hem yönetimi, hem de futbolcu kalitesi ve karakteri şampiyonluk için yeterli. Bu konuda büyük bir potansiyelimiz var” dedi.

Hatırlanacağı üzere geçmiş dönemlerde Başkan Ahmet Ağaoğlu dahil herkes ‘şampiyonluk’ kelimesini kullanmamaya özen gösteriyordu. Şimdi ise camiada söylemler çoğaldı, şampiyonluğa inanç oldukça arttı.

Yorumlar (4)
Ahmet Şentürk 9 ay önce
Bordo mavili taraftar olarak bende Trabzon sporu şampiyon olarak gõrmek istiyorum inşAllah gerçek olacak
Gökhan 9 ay önce
Bu Ekuban artik direk oynamali rakiple dise dis mücadele ediyor sampiyon olmak istiyorsak kosmak mücadele etmek sart
Gökhan 9 ay önce
Bu takimin sampiyonluk yolunda en büyük handikabi teknik direktörüdür insAllah bunu basarir Hüseyin cimsir bu firsat her zaman gelmez Fenerbahce ve besiktas sampiyonluk iddiasi bitmistir tek engel galatasaraydir yen gs yi ol sampiyon ama su besiktas macindaki futbolu oynarsak fark yeriz
Şevket61 9 ay önce
Ben Başakşehir rakip olur bize düşündüm

Gelişmelerden Haberdar Olun

@