Şamil Ekinci; "Trabzonspor ağlama duvarı değildir"

Trabzonspor tarihinin en başarılı başkanı olarak akıllarda yer etmiş Şamil Ekinci bir açıklama yayımladı. İşte o açıklama; Mevcut başkan ve yönetimin yeniden aday olduklarını hayretle öğrendim. Trabzon ve Trabzonspor'u yerin dibine batırdıktan sonra hangi

Trabzonspor 03.12.2015, 17:50
Şamil Ekinci;

Trabzonspor tarihinin en başarılı başkanı olarak akıllarda yer etmiş Şamil Ekinci bir açıklama yayımladı.

İşte o açıklama; Mevcut başkan ve yönetimin yeniden aday olduklarını hayretle öğrendim. Trabzon ve Trabzonspor'u yerin dibine batırdıktan sonra hangi yüzle ve hangi cür'etle buna tevessül ettiler anlamak mümkün değil. Seçildikleri ilk geceden beri fiyasko üstüne fiyasko ürettiler. Altı tane hoca, onlarca futbolcu, hepsinde başarısız oldular.

Trabzonspor ne deneme tahtası nede ağlama duvarıdır. Profesyonel futbolun temel kuralı, başarısız olan gider.

Takımı 4. haftadan itibaren bariz bir hakem kıyımınauğradığı açık ve nettir. Bununla birlikte başarısızlığın ana nedeni futbolcuların geçen sezondan beri alacaklarının maaş ve prim ve transfer taksitlerinin ödenmemesidir. Nitekim yabancı futbolcularbu sebeple Trabzonu terk etmektedirler. Yakında bunlara yerlilerde katılacaklar ve kulüp tamamen iflas edecektir. Kendi keyifleri için özel uçak kiralayıp hakem dövmeye gitmek için nasılsa para savurmaktadırlar. Kulübü borç batağına saplamışlar ve itibarını sıfırlamışlardır.

Berabere biten Gaziantep maçından sonra hakemleri bir odaya kapatıp, savunmasız bu insamları 4 saat ölüm korkusu yaşatmaları Trabzonspor'luluğa hiç yakışmamıştır.

Aralarında ne yazıkki tıp doktoruda olan bu 9 kişinin aldıkları cezalar çok hafif kalmıştır. Hiç yoksa ebedi boykot almalılar ve kamu hizmetlerinden mahrum bırakılmalıydılar.

Aldıkları para cezasını da kulübe yıksalarda sakın sevinmesinler. Eski başkanlar ve yöneticiler bu paraları onlardan kulübümüz adına söke söke tahsil edeceğiz.

Bu bilgisiz ve dirayetsiz yöneticiler yüzünden UEFA dan çok ağır ve acı yaptırımlar gelecek. Müsabakalardan men ve küme düşürme cezaları gibi. Bunların sebep olduğu tahribatı ve pislikleri  10 senede temizliyebilirmiyiz bilemem.

Trabzon kenti ayağa kalkmalı ve bunları durdurmalı ve cezalandırmalıdır.Başka Trabzonspor daha yok!

Saygılarımla,

Mustafa Şamil Ekinci

Yorumlar (8)
Arif vural 5 yıl önce
Anladik ki yasiniz kemale ermis siz aciken dr gozukun
Gurbetcı .Halil. 5 yıl önce
Allah senden razı olsun.bu cesaretli yürekli yüzde yüz tespitleriniz için ellerinizden öpmek isterim
Hüseyin Karakaş 5 yıl önce
Artık Trabzon Özüne dönmeli bu süreç gösteriyor ki Trabzonspor dışarıdan gelen futbolcu, Teknik direktörler ile başarılı olamıyor. Acilen öze dönüş projesi başlatılmalı gerekirse Üniversiteden gençler bile araştırma yapılarak mükemmel bir alt yapı eğitimi yapılarak 2 yılda yeniden bir takım yaratılmalıdır. Yok lucescu falan hepsi hikaye en iyisi ve en mükemmeli Ertuğrul Sağlam'dır. İyi bir altyapı ile 2 yıl sonra şampiyonluğa oynayan takım kurulur. Herkes bıraksın Trabzonspor ve Trabzonluların parasını saçmayı adam gibi adam Ertuğrul Sağlam ile bir yapılandırmaya gidilsin.
zafer Turalı 5 yıl önce
senin gibisi gelmedi trabzonspormuzun başına. BÜYÜK BAŞKAN SN: ŞAMİL EKİNCİ. SEN EFSANE BAŞKANLIĞI HERKESTEN DAHA ÇOK HAK EDENSIN. bari yeni yapılan Akyazı stadının senin adını verirler inşallah. bari yapılan bir hatayı böyle telafi etmiş olurlar. allah sana uzun ömürler nasip etsin. büyük başkan. amin.
Yusuf Babuz 5 yıl önce
Başkanım 3 yıllık yaşanan süresi kısa ve öz ancak bu kadar iyi anlatılır, doğrusu bu yönetimin tekrar hangi yüzle çıkıp aday oldular anlamış değilim. Başkanım çok teşekkür ederiz. Kongre üyelerinin sağ duyulu davranacağına inanıyoruz.
zafer Turalı 5 yıl önce
senin ağzına kurban efsane başkan.simdiki trabzonspor yöneticilerine okul açsan da yöneticilik öğrensinler senden. yöneticilik nasıl olurmuş? başta iho ya ve onun saz ekibine.
Gurbetcı .Halil. 5 yıl önce
"Arif vural .terbiyesizi önçe terbiyeli ol.büyüklere nasıl hitap edilir öğretmemişler sana besbelli
ali 5 yıl önce
Sayin başkan içinde trabzonspor sevgisi olan birine Bu sozler soylenmis olsun yeniden başkanliğa aday olmayi birak kahrindan ölmesi lazim. Bizim iho da bunlarin hiç biri yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@