Salih Dursun'a destek yağıyor

Haber61 – Haber Merkezi – Salih Dursun’a Trabzon’dan bir destek daha geldi. Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, “ Şanlı Trabzonspor’umuzun İstanbul Türk Telekom Arena’da oynadığı G. Saray müsabakasında uğradığı haksızlıkları şiddetle kınıyorum. S

Trabzonspor 21.02.2016, 22:17
Salih Dursun'a destek yağıyor

Haber61 – Haber Merkezi –

Salih Dursun’a Trabzon’dan bir destek daha geldi. Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, “ Şanlı Trabzonspor’umuzun İstanbul Türk Telekom Arena’da oynadığı G. Saray müsabakasında uğradığı haksızlıkları şiddetle kınıyorum. Sezon başından beri Trabzonspor’un bir çok karşılaşmasında uğradığı haksızlıklar artık insan vicdanı ve sporun dostluk barış kardeşlik ruhu ile asla bağdaşmayacak kadar çirkinliktedir. Bu sebeple sahada aslanlar gibi mücadele eden oyuncularımızı tebrik ederken, bu kara geceye imza atanları vicdanları ile baş başa bırakıyorum. Trabzonspor camiasını da kenetlenerek, bu tür haksızlıklara karşı tek yumruk olmaya, camiamız üzerinde dönen dolapları masaya yatırıp, her türlü çözüm yolunu aramaya davet ediyorum.Ayrıca haksızlığa karşı en doğru kartı gösteren ve Trabzonlu duruşunu ortays koyan Salih Dursun kardeşimizi kutluyorum.”dedi.

Yorumlar (4)
doğan yıldız 5 yıl önce
salih kardeşim gözlerinden gözlerinden öperim...
Oflu 61 5 yıl önce
Hakem derhal hakemliği BİRAKMALI,,,,,,BİRAKAMİYORSA TRABZONSPOR DERHAL AMA DERHAL LİG'DEN ÇEKİLMELİ.
Celil AYDIN 5 yıl önce
Sayın Başkan, şike anıtını dikin -dilebilirseniz- ben de sizin Salih Dursun kadar Trabzonsporlu olduğunuza inanayım. Bugüne kadar Trabzonspor onca haksızlığa uğradığında neredeydiniz Allah aşkına.
hayrrettin erol 5 yıl önce
O Sikeciler kimin sayesinde orda olduklarini bilseler böyle yapmazlar, federasyona yaziklar, Salih dursuna helal olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@