Salih Dursun endişesi!

Trabzonspor'un, Olcan'a karşılık Galatasaray'dan satın alma opsiyonlu kiralık olarak kadrosuna kattığı Salih Dursun'un performansı umut verdi.Bir yıl daha kiralık olarak forma giyecek bu oyuncunun bonservisinin alınıp alınmayacağına dair belirsizliğin, ge

Salih Dursun endişesi!

Advertisement Advertisement

Trabzonspor'un, Olcan'a karşılık Galatasaray'dan satın alma opsiyonlu kiralık olarak kadrosuna kattığı Salih Dursun'un performansı umut verdi.

Bir yıl daha kiralık olarak forma giyecek bu oyuncunun bonservisinin alınıp alınmayacağına dair belirsizliğin, gelecek sezon performansını olumsuz etkileyeceği endişesi yaşanıyor. 

Bordo-Mavili taraftarların savaşçı kimliği nedeniyle benimsediği Salih Dursun için gerekli olan 1 milyon 750 bin Euro'nun yatırılıp bonservisinin alınıp alınmayacağı Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve yeni Sportif Direktörü Süleyman Hurma'nın henüz gündemine gelmediği öğrenildi. Ancak Salih Dursun'un kendi durumunun bir an önce açıklığa kavuşturulmasını beklediği vurgulandı. 

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
sungur aslan
sungur aslan - 4 yıl Önce

ya bırakın gitsin. o paralar etmez asla. teknik yok, çalım özelliği yok, hız yok, oyuna katkı yok. sadece hırs ve fiziki mücadele var. o kadar bende de var.

Teofilo
Teofilo - 4 yıl Önce

Almayın gerek yok

adem ipekçi
adem ipekçi - 4 yıl Önce

üretken adam geçebilen topçular lazım. üretkenlik sıfır değmez paraya yazık 461 topçusu

ibrahim
ibrahim - 4 yıl Önce

Salih in bu takima verebileceği hic bir sey yok teşekkür edip yollanmali

ONUR KAYA
ONUR KAYA - 4 yıl Önce

salih 'ten umut bekliyorlar ise serkan balcı 'yı neden gönderdik

mustafa can
mustafa can - 4 yıl Önce

Bu adam takimda kaliyorsa asaga yukari seni sezonun kadrosunu tahmin edebiliriz

banner426

banner204