7m


7m

hyundai

Salih Cora: Trabzonspor yönetimi ateşten gömlek giydi

Ak Partili Salih Cora Trabzonspor kongresinde konuştu

Trabzonspor 30.11.2019, 11:20
Salih Cora: Trabzonspor yönetimi ateşten gömlek giydi

Haber61 Spor Servisi

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Trabzonspor kongresinde açıklamalarda bulundu.

Salih Cora şöyle konuştu;


Göreve gelindiği anda yaşanan zorluğu biliyoruz. Ateşten bir gömlek giyilmiştir. En büyük silahı iyi niyeti dürüstlüğü olmuştur. Trabzonspor için üzerimize düşeni her zaman yaptık yine yapmaya da devam edeceğiz.

Ben şunu da söylemek istiyorum; Yeniden yapılanmada çok büyük birt emeği olan Bakanımız Berat Albayrak’a da teşekkür ediyoruz. Trabzonspor’un özellikle lisans çıkarmasında, Avrupa’da ceza almamasında önemli bir virajdı. Bu viraj çok iyi bir şekilde geçildi. Trabzonsporlu olmaktan dolayı çok mutluyuz. Trabzonspor söz konusu olduğunda, siyasi tartışmaların dışında tutuyoruz. Bu manada milletvekili arkadaşlarımızla bir araya gelerek konuşmaktan çekinmeyiz. Mecliste çok ciddi Trabzonsporlu var. Dün 2020 yılının bütçesini yaptık.Komisyonumuz 15 kişi ve 7 tane Trabzonsporlu milletvekili vardı. Hepsi gurur duyuyor. İyi bir organizasyon ile aslında milletvekillerimizle bir maçta veya farklı bir yerde bir araya gelinmesi gerektiğini düşünüyorum. Özellikle formalar ve sosyal medya çalışmaları çok ciddi şekilde ilgi uyandırdı. Yönetimi tebrik ediyorum, inşallah Trabzonsporumuz şampiyon olsun.


Yorumlar (5)
Cemal Zirh 3 yıl önce
Yalakalığin son noktası şike ne oldu alooooo
halim 3 yıl önce
nuri albayrak beyin kasadaki 7 milyon euro ile baslayip 40 milyon euro borcla birakmaasi ile basladi ,sonra karaosmanoglu ile 455 milyona sonrada usta ile 3 e katlandi . biz biliyoruz . akp zihniyeti borc demek
Bulent 3 yıl önce
Ya arkadaş van Diyarbakır yatirim alıyor
Bizimkiler trabzon sporu kullanıyor
Arkadaş trabzon un günahı nedir
Şehir hatası ordu ihale edildi
Comlekci yok
Narlibahçe iptal
Şehir içi gecekondu oldu
Yollar kasis sanki kasaba trabzon ve sanki bilincli yapılıyor bukadar oy almışsın 4 bakan çıkarmışsın bunun sebebi bumudur ayıptır
Trabzonun çıkarlarını kollayın karşınızda aptal yok
Yorumcu 3 yıl önce
Üzerinize düşeni çok iyi yaptınız 2010 21011 sezonunda malum takımı aklamak için bir akşamda yasa değişikliğine evet diyen kimdi bırakın ts üzerinden siyaset yapmayı şehrin asıl sorunlarıyla ilgilenin gölge etmeyin vesselam.
Ayhan 3 yıl önce
Akp. Olmasaydı. Trabzon. Ve. Trabzonspor. Bitmişdi. Nankör. Olmayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@