Sadri Şener o isme destek oldu - "Algı yapmak yerine..."

Trabzonspor eski Başkanı Sadri Şener’den Haber61’e önemli açıklamalar.

Sadri Şener o isme destek oldu - "Algı yapmak yerine..."
banner432

Haber61 – Haber Servisi – Trabzonspor’un avukatlık ödemeleri ile gündeme gelen, Şike sürecinin önemli aktörlerinden Avukat Nusret Yılmaz’a destek veren Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener, Haber61’e yaptığı açıklamada “Nusret Yılmaz üzerinden algı yaratılmaya çalışıldığını” söyledi. 

ALGI YARATACAKLARI YERDE SEÇİMLERE ODAKLANSINLAR

Trabzonspor eski kulüp Başkanı Sadri Şener son günlerde şike sürecindeki Trabzonspor’un davalarını yürüten Avukat Nusret Yılmaz’ın üzerine çok gidildiğini belirterek, “2010-2011 sonrası malum süreçte Trabzonspor’un haklarını büyük özveri ile sonuna kadar ve çok başarılı bir şekilde savunmuş bir avukatımız. Bu süreçte Fenerbahçe kulübü gibi bir camia her bir avukatına çok yüklü miktarda ödemeler yaptı. Fenerbahçe kulübünde bunlar hiç medyaya yansımazken Trabzon şehrinde konuşuluyor. Şık olmuyor. İnsanlar Nusret Yılmaz üzerinden algı yaratacakları yerde 31 Mart seçimlerine odaklansınlar. Buna medya da dahil. Trabzon’da 18 tane ilçe var. Her gün biri yazılsa 18 gün eder. Bunlara belediye meclis üyelerini de katarsak 31 Mart tarihine kadar yazılacak çok konu bulunur. Trabzon zor bir şehir. Nusret kardeşimizde Tonya’nın has evlatlarındandır. Üzerinden çok zaman geçmiş konular Trabzonspor’da gündem bulamayınca tekrar ortaya atılıyor. Bu da Trabzonspor’a zarar veriyor" ifadelerini kullandı. 

YÖNETİM DESTEKLENMELİ

Trabzonspor’un ikinci yarıda da başarılı olacağına inandığını belirten Şener, “genç futbolcuları seviyorum. Onların başarılı olacaklarına canı gönülden inanıyorum. Trabzonspor yönetimi iyi işlere imza atıyor. Yönetimin bu süreçte desteklenmesi gerektiğine inanıyorum” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 15:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayrettin
Hayrettin - 6 ay Önce

Bir Trabzonspor taraftarı olarak hep merak ettiğim, şike sürecini takiben, Yıldırım Demirören'in seçilmesini ve 58. maddenin değiştirilmesinin neden desteklendiğidir .

deniz
deniz - 6 ay Önce

Şampiyon BAŞKANN...seviyoruz seni..

Alper
Alper - 6 ay Önce

Trabzonspor u son sampiyon yapan baskan ! Ama ekonomik cöküsünde bence tek sorumlusu !!(200milyon euro harcadi

Murat
Murat - 6 ay Önce

Ya arkadaş zerre kadar TS sevgisi varsa sizde destek olun olmuyosanizda susun bezdirdiniz artık

Şota
Şota - 6 ay Önce

Aynen başkanım bu yönetim çok güzel gidiyor sağolsun varolsunlar

YUSUF CAKMAK
YUSUF CAKMAK - 6 ay Önce

YOK OLMAZ ISLERINE KELMEZ ONLAR ICIN TRABZON HIC CUNKU CEB DOLACAK A K P 6 ADET MILET VEKILI VAR NE ISE YARA BIR SORU BAKALIM BIR HAKI SAVUNAN ADM VARMI

Taner
Taner - 6 ay Önce

Yaptığınız borçları odeyin

Mustafa   akaydi
Mustafa akaydi - 6 ay Önce

Destek olun bu takıma yetet olcay ve batuhan aslangitmeli bir stoper ve ortasaha yeter.


SIRADAKİ HABER

banner393