Sadi Tekelioğlu'ndan Sürpriz 11!

Trabzonspor'un Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında Hüseyin Avni Aker stadında karşı karşıya geleceği Eskişehirspor karşılaşmasın sürpriz bir 11'le çıkacak. Kalede Onur'la başayan Deneyimli hoca Defans hattında Douglas, Mustafa Yumlu ve Aykut'a şans verd

Trabzonspor 07.12.2015, 19:12
Sadi Tekelioğlu'ndan Sürpriz 11!

Trabzonspor'un Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında Hüseyin Avni Aker stadında karşı karşıya geleceği Eskişehirspor karşılaşmasın sürpriz bir 11'le çıkacak.

Kalede Onur'la başayan Deneyimli hoca Defans hattında Douglas, Mustafa Yumlu ve Aykut'a şans verdi. Onların önünde Cavanda, M'Bia, Okay, Aytaç, Yusuf yer alacak. Onların önünde Mehmet Ekici Forma giyecek. Hücum hattında ise Cardozo oynayacak.

Sadi Tekelioğlu bu karşılaşmada sitemde de bir değişiklik yaparak 3-5-1-1 şeklinde sahay çıkacak.

Yorumlar (5)
erol 5 yıl önce
tabi nasıl olsa denemesi bedava trabzonspor deneme tahtası ya !!!
ts 61 5 yıl önce
Bari bise deniceksen koy gencleri .zaten oynanan futbolla mahelle takimlarini bile zor yeneriz korku bela mac izliyoz
ali tankoc 5 yıl önce
aytaç zımba maşallah çok daha iyi olacak. Mbia inşallah para alamadığı için boyle yavaşladı o da kendine gelir onunda enseye bir patlat hocam ellerin dert görmesin, özer boyle olmalı her boş cm de o olmalı, okay daha çok ister inşallah bu aldığı zamamlardan sıçramasını yapacak. stoper dougles o golü nasıl attırır, neye bakıyosun arkadaş, adam desen geçmiş, top desen geçmiş, nereye bakıosun? maalesef 1 i yedek 3 stoper 1 solbek mecbur alıcaz, erkanı verin takım bulursanız takım içide huzursuzluk çıkardı olmadı maalesef.
ali tankoc 5 yıl önce
inşallah hep boyle kazanırız sayın başkan uğurlu geldiniz. maddi durumu düzeltmek için belkide sihirbazlık gerekecek inşallah şansımız iyi gider. bence bize artrık faydası yeteri kadar olamaycak oyuncularımız var, yumlu aykut dougles musa erkan deniz ki bu isimlerden 3 tanesi ilk 11 de oynayacak 2 stoper ve solbek olacaklar, bizi 50 yılda şampiyonluğa falan taşıyamazlar. hepsi iyi niyetli sağolsunlar ama rekabet çok sert. bizde yeteri kadar herkesi bekledik. şu erkana kim boyle sabredebilir ki.
ali tankoc 5 yıl önce
Onur, cavanda, Mbia, aytaç, özer, ekici, cardozo, aynı kalitede 2 stoper 1 solbek, 1 tanede açık oyuncusu nani gibi olacak, birde az çok eşdeğer yedekler, işimiz çok zor, şansta bir o kadar önemli, belki yusuf, belki okay büyük sıçrama yapıp dünya klasında olurlar aşırı gayretle, onlarda ekstra katkı yapar, ama şu var ki Lucescu gelirse inşallah büyük yol alırız, bir takım felsefesi oturur,

Gelişmelerden Haberdar Olun

@