Sadi Hoca'dan yönetime gönderme!

Trabzonspor teknik direktörü Sadi Tekelioğlu Antalyaspor karşılaşması sonrasında basın toplantısında yaptığı açıklamada yönetime göndermede bulundu. Bir gazetecinin ‘Yönetim cephesinden sürekli teknik adam arayışı içerisinde mesajlar ruhsal olarak sizi na

Trabzonspor 19.12.2015, 22:06
Sadi Hoca'dan yönetime gönderme!

Trabzonspor teknik direktörü Sadi Tekelioğlu Antalyaspor karşılaşması sonrasında basın toplantısında yaptığı açıklamada yönetime göndermede bulundu.

Bir gazetecinin ‘Yönetim cephesinden sürekli teknik adam arayışı içerisinde mesajlar ruhsal olarak sizi nasıl etkiliyor?’ şeklindeki bir soru üzerine Tekelioğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Ben ilk günden de söyledim, söylemeye devam ediyorum. Ben yönetime daha dün açık ve net olarak 'hocanızı bulun' diye söyledim. Ben devam etmeyeceğim. Kendi görevime dönmek istiyorum. Mayıs ayında alt yapıyla ilgili 3 yıllık mukavelem doluyor. Mayıs ayına kadar görevime dönmek istiyorum. İstediğiniz an, istediğiniz hocayı getirin, bilgi veririm, yardımcı olur, konuşurum. Ne gönül koyarım ne bir darılmam olur. Çünkü ben kulübün içinden bir insandım. Dışarıda olsaydım, zaten böyle 3-4 maçlık bir görev için gelmezdim."

Yorumlar (8)
zafer Turalı 5 yıl önce
ee vallahi fena olmaz. çünkü sen bu işi beceremiyorsun. nasıl oldu da kendiliğinden söyledin. hayret yani.
ahmet 5 yıl önce
Yeni hoca sezon sonu gelecekse Sadi Hocanın devre aradında gönderilmesi yanlış olur. Yok devre arası bir hoca gelecekse ona kşmse bir şey diyemez. Ersun yanal ismi yanıltıcı olabilir. Çünkü iki defa gelfi. İkinci gelişinde kenfini işine vermediğini herkes gördü. Bir dezavantajı da final maçlarını kazanamamadı. Derbilere bakan, kupa maçlarına bakan bunu rahatlıkla görür. Hoca seçme işi yönetim için çok ciddi bir sınav. İnşallah hayorlısı olur diyelim. Yönetimin başarısı Trabzonsporun başatıdı olacak sonuçta.
ali tankoc 5 yıl önce
bu kısa sürede en güzel şey 2 tane pırlanta genci sahaya sürmen hocam eline sağlık, ayrıca aytaç ekrar kendine geldi bu da çok önemli, ve takım direnci arttı, niye? erkan, marin, ekici, aynı anda oynamaz, sota bunu göremedi, hatta erkan hiç oynamaz))
Mehmet Hakan EREN 5 yıl önce
Hami Mandıralı ve Fatih Tekke bu takımı yıllarca oyuncu olarak birlikte taşıdılar Hami Mandıralının Teknik direktörlüğü ve Fatih Tekke'nin yardımcılığında bu takım uçar kardeşim uçar.
tuğra 5 yıl önce
3.ersun yanal dönemi başladı gibi.ara transferi yerli bir iki takviyeyle gerçekleştirip gelecek sezonun transferleri şimdiden başlamalı ki diğer sezonlardan farkımız olsun ersun yanal ile başkan sistem adamı hadi bakalım yıllardır hasretle beklenen veya olması gereken tablo olacak mı?
zafer Turalı 5 yıl önce
yahu burada boyle bir bakiyorum daha gecen hafta hocayi yerden yere vuruyordunuz. yenilince kotu kazaninca iyi hoca oyle mi? begenmedim tusuna basa basa bir hal olmus bazi taraftarlar.gene lafim bazi taraftarlara oyle o kadar yanar doner olmayin. neyse o. ya oldugun gibi gorunun. ya da gorundun gibi olun. aha buraya yaziyorum. bu hoca ancak trabzon amator kumede takim calistirir. hocam sana zahmet sansini fazla zorlama. sozunde dur kendin istifa et.kendine VE bize iyilik yap. sn baskan im muharrem usta dan ricam seneye lucescu olmazsa. alman kariyerli bir hoca olsun. uzun anlasma yapilsin. Mönchengladbach in eski hocasi olabilir.
Mürsel tosun 5 yıl önce
Bir de sadi hocanin kafasının rahat ol duğunu tam destek veren bir yönetim olduğunu sadi hoca neler yapar.sonradan sadi hocamın günahı bizi tuttu diyecekler. Sayın Başkan iyi değerlendirme yapınız düşündüğün hocalara bir bak lüfcen
Serdar 5 yıl önce
Neden ertuğrul sağlam ismi hiç dillendirilmiyor ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@