banner539

banner526

banner533

banner513

Sadi hoca ona şans tanımadı!

Trabzonspor'da teknik patron Teknik patron Sadi Tekelioğlu, kaleci Esteban'a şans vermedi. Kosta Rikalı eldivenin izinli gittiği ülkesinden geç dönmesine kızan Tekelioğlu, futbolcuyu Nazilli'ye getirse de maç kadrosuna almadı. Formasını Uğurcan'a kaptıran

Trabzonspor 16.12.2015, 08:47
Sadi hoca ona şans tanımadı!

Trabzonspor'da teknik patron Teknik patron Sadi Tekelioğlu, kaleci Esteban'a şans vermedi.

Kosta Rikalı eldivenin izinli gittiği ülkesinden geç dönmesine kızan Tekelioğlu, futbolcuyu Nazilli'ye getirse de maç kadrosuna almadı. Formasını Uğurcan'a kaptıran Esteban'ın çok sinirlendiği belirtildi.

Yorumlar (5)
ONUR KAYA 5 yıl önce
uğurcan gayet başarılı idi. eğer teknik ekip onda gelecek görüyor ise sorumsuz davranan bir oyuncu yerine sorumluluğunu bilen bir oyuncuyu oynatmaları trabzonspor'un faydasınadır. bu kadar sorumsuzca davranan bir futbolcu topluluğu var iken ikamesi olan bir bölge için taviz verilmemeli.
metin bulut 5 yıl önce
Uğurcan fiziksel olarak bir kalecide olması gereken fiziğe sahip ve Onurdan bile daha iyi topu oyuna sokuyor,Milan 16 yaşında kaleci ile oynuyor;yabancı kaleci alan zihniyete şaşıyorum
ÜMİT YILDIRIM 5 yıl önce
BENCE TRABZONSPOR EGOSU YÜKSEK OYUNCULARDAN VAZGEÇMELİ.ÖZÜNE DÖNMELİ DÜN GÖRDÜKKİ UĞURCAN GERÇEKTEN MÜTHİŞ BİR YETENEK HEYECANINIDA YENDİ YAN TOPLARDA KESİNLİKLE ONURDAN DAHA İYİ ANTALYA MAÇINDADA KALEDE OLMALI. ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN.
Burak Ercan 5 yıl önce
Kesinlikle Onur vesayire maaşlarda indirime gidilmeli aksi takdirde yedeğe çekilip gençlere şans verilsin, zaten busenede gitti ha 8. Olmuşuz ha 10.
tuğra 5 yıl önce
esteban douglas ve ndoye trabzonspora atılan büyük bir kazıktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@