Rıza hoca uyardı: "Gereksiz..."

Rıza Çalımbay oyuncularını uyardı.

Rıza hoca uyardı: "Gereksiz..."

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, mücadele düzeyi yüksek geçmesi beklenen karşılaşma öncesi kart sınırında bulunan oyuncularını gereksiz kart görmemeleri konusunda uyardı.

Bordo-mavili takımda Pereira, Mustafa Akbaş, Yusuf Yazıcı, Olcay Şahan, Onazi, Bero, N’Doye ve Burak Yılmaz kart sınırında bulunan oyuncular.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Takım taraftarı
Takım taraftarı - 2 yıl Önce

Bunların arasından Bero N'DOYE Olcay keşke kart görse de bir daha ki haftaya ancak oynatmazdin onları galatasaray maçında Olcay kırmızı kart görmese o maçı da alamazdık boşuna bahane üretmeyin bu kadro bu oyun bu futbolla kimseyi yeneriz diyemeyiz ancak rakip takımın hocası ve futbolcuları anormal hatalar yapmazsa senin maç boyunca on kişi kalmış yenemediğin konyayı bu hafta on kişiyle gençler yeniyor birte utanmadan behane ara tamam her maç ayrıdır ama biz bütün maçlar böyleyiz rakip üçüncü ligden de olsa farketmez

Ercan
Ercan - 2 yıl Önce

Eyyy büyük Trabzonsporun taraftarı. Allah aşkına, dikkat edelim. Yanımızda oturanın sahaya yabancı madde attığını görürsek en yakın güvenlik gücüne haber verelim. Sahaya yabancı madde atmayalım Şikeciye verilecek en iyi cevap onu yenmektir unutmayalım.TFB (Tff değil !) zaten ceza giydirmeye bahane arıyor unutmayalım. Bir sonraki Göztepe maçında takımı taraftarsız ve hedefsiz bırakmayalım.

Ercan
Ercan - 2 yıl Önce

Bizim oyuncu sazan gibi davranır. Örneğin Hubocan !! Geçen maçta ilk gördüğü sarı kart tamamen bir SAZAN KARTIDIR..

SIRADAKİ HABER

banner513