Rıza Çalımbay talimatı verdi: Savaşın

Rıza Çalımbay oyuncuları ile toplantı yaptı ve savaşmalarını istedi.

Trabzonspor 18.11.2017, 08:11
Rıza Çalımbay talimatı verdi: Savaşın

Trabzonspor'da sakat oyuncuların zamanla iyileşmesi teknik direktör Rıza Çalımbay'da tatlı bir sıkıntıya neden oldu.


"Tüm sakatlar iyileştiğinde ve cezalılar döndüğünde kadroyu kurmak zor olacak" diyen tecrübeli teknik adam, Osmanlıspor maçı öncesi de kararını vermekte zorlanıyor.

Özellikle forvet ve kanatlarda oynatacağı isimler konusunda kararsız kalan Çalımbay, N'Doye, Burak ve Rodallega arasından bir ismi tercih edecek. Kanatlarda ise Castillo, Abdülkadir, Volkan, Bongonda ve Bero arasında oynatacağı isim konusunda sorunlar yaşayan kurt hoca, kararını idman performanslarına göre verecek. Çalımbay'ın forvetteki tercihini uzun süren sakatlığından sonra yeni iyileşen Burak'tan yana değil de Rodallega'dan yana kullanması beklenirken, kanatlarda ise son kararını maç gününde verecek.

Çalımbay, futbolcularıyla yaptığı toplantıda, "Antalya kampı hepimiz için çok iyi geçti. Bazı arkadaşlarımız bulduğu şansı iyi kullandı. Kimin oynayıp oynamayacağı önemli değil. Bu şanlı formayı kim giyerse gerekeni yapacak, sonuna kadar savaşacaktır. Sizden sahanın her yerinde rakibe basan, pres yapan ve birbirine yardım eden bir performans bekliyorum" dediği dile getirildi.

Tecrübeli çalıştırıcının, takım kaptanları ile de bire bir görüşmeler yaparak durum değerlendirmesinde bulunduğu belirtildi..
Yorumlar (1)
Takım taraftarı 3 yıl önce
Riza tamam savaş da kim savaşacak savaşmak için öyle de futbolcu lazim güçlü çabuk futbolu bile akıllı bizde bunlardan bir dane yok kim savaşacak bizimkilerin deyil koşup mudacede sahada yürüyecek takatlari bile yok gec bunlar yarinda hatta bizim işimiz her mac cok zor bizim yenmemiz ancak rakibin hocasihe futbolcularin büyük hatalar etmeleri Osmanlıspor un çabuk oyuncuları var malûm bizimkilerse tank gibi ağır defans zaten felaket çok zor cok övdüğünuz Pairerai gelene geç giyor defansif olarak cok berbat önüne gelen geçiyor bu işler lafla deyil kaliteli iyi futbolcuyla oluyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@