Rıza Çalımbay onu düşünüyor

Rıza Çalımbay son forvet N'Doye'un da olmaması durumunda onu düşünüyor.

Trabzonspor 03.11.2017, 07:59
Rıza Çalımbay onu düşünüyor

Trabzonspor'da Hugo Rodallega'nın 3 maçla cezalandırılması, Burak Yılmaz'ın da sakatlığı nedeniyle 2 hafta sahalardan uzak kalacak olması nedeniyle forvette Dame N'Doye dışında alternatif kalmadı.


Her ne kadar Senegalli forvetin Galatasaray derbisinde gol atması yüzleri güldürse de teknik heyet, Fabian Castillo'yu da forvet için hazırlıyor.

Çalımbay'ın, N'Doye'un sakatlanması ya da kırmızı görmesi halinde ileri uçta Kolombiyalı oyuncuya görev vermeyi planladığı öğrenildi.
Yorumlar (3)
hoca 3 yıl önce
forvet oynayabilir
Savatanica 3 yıl önce
Cok da dogru bir tercih olmaz bence.Solda top tasiyacak cizgiyr inecek bir bu adam var.Mas yavaş,Olcay in ne yaptigi belli degil,zaten cezali,abdulkadir solda etkisiz,asil yeri sag acik.Bu adami forvet oynattin mi sol açık bos kalir.Ustelik son vuruslari da yetersiz.Anca cift forvetli sistemde ikinci forvet olabilir,o da zorlama olur.
FC LİVERPOOL 3 yıl önce
KESİNLİKLE FORVETTE KASTİLLO OYNAMALI İLLAKİ MEVKİSİ FORVET OLAN FORVET OYNAR DİYE BİRŞEY YOK SOL KANAT OLABİLİR FAKAT İYİ YIRTICI ÖZELLİĞİ VAR RAKİP SAVUNMAYA ARKADAN OYUN KURDURMAZ RAKİP SAVUNMANIN DENGESİNİ BOZAR ŞUT ATAR ÇALIM ÖZELLİĞİ EFEKTİF HERŞEY VAR SON VURUŞLARI BİRAZ KÖTÜ ODA İYİ OLSA ZATEN REALDE OLUR TS DE DEĞİL :d

Gelişmelerden Haberdar Olun

@