Rıza Çalımbay: “Kucka ve Abdülkadir’in çıkması…”

Rıza Çalımbay maç sonu konuştu.

Trabzonspor 16.04.2018, 22:46
Rıza Çalımbay: “Kucka ve Abdülkadir’in çıkması…”

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Osmanlıspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.


Çalımbay, “yediğimiz goller kolay gollerdi. Ama biz şansızlık yaşadık yine. İlk yarı gayet iyi oldu. İkinci yarıda aynı olacağını düşünürken Abdülkadir’le başlayan şanssızlıklar peş peşe geldi. Bero’yu aldık. Hazır değildi. Sağ tarafta kanat olmadığı için Pereira’yı öne aldık. İstediğimiz şeyler olmadı. Ne olursa olsun sahadaki arkadaşlarımız bu işi bitirmeniz lazım. İlginç bir maç oldu. Kucka ve Abdülkadir’in çıkması oyun düzenimizi bozdu” dedi.

Çalımbay oyuncuların sağlık durumları ile ilgili ise “Onur’un durumu iyi değil. O pozisyonu rahatlıkla çıkarabilirdim dedi. MR sonucu bakacağız. Abdülkadir’de hiçbir şey yokken oldu. Kucka hastaneye gitti. Mecburen bazı şeyleri yaptık. Böyle olsa da maçı bitirmemiz gerekiyordu” dedi.
 
Yorumlar (24)
Mustafa 3 yıl önce
Bayro adamın vurduğu topun falsosuna bakın ondan sonra Onur u eleştirin eleştire eleştire elimizde adam bırakmadık
Ugur şirin 3 yıl önce
Senin yetersiz bir teknik direktör olduğuna örnek bir maç hiç bir stratejin yok önlem alamıyorsun maçın gidişatına göre varyasyon yapamıyorsun klasik forvet çıkar forvet al kenar çıkar kenar al kaleci çıkar kakeci al hocalıgı seninki
serko61 3 yıl önce
Hocam bahaneye gerek yok takim 70den sonra oyundan dustu sakatliklar sansizlik dogru. Biz hicbir macta oyunu tutamiyoruz arti stoperlerimiz evlere senlik.
Zorlu 3 yıl önce
Lafonten'den masallar. "Bero oyuna hazır değildi" oyuna hazır olmayan adam kurtarıcı diye oyuna alınıyor ve 2 - 0 dan maç veriyoruz.
Bayro 3 yıl önce
Yav he he masal anlat 200 metreden gol yiyen onur sakat olmasa çıkarırmış adam kale arkasında vurdu nerdeyse hikaye anlatın siz sizin hikayenizi ancak yöneticiler dinler hiçbiriniz aldığı parayı haketmiyor haram olsun hepinize
ERTELEME 3 yıl önce
TOPUN GELİŞİNİ GÖRMÜYON HERHALDE GEÇ KALEYEDE GÖR
Temel 3 yıl önce
Hakem kale vuruşunu bile tekrar ettiriyor. 2 nizamı gol bir penaltıyı yedi. Siz futbolcuya, hocaya yükleniyorlar üzere. Kaldı ki sahaya ortasahasiz çıktık.
Necip Uzunalioglu 3 yıl önce
Bu kulüp hiç kolay değil. Parasını alamayan futbolcudan hayır gelmez. 2015den alacağı olan futbolcu olduğu söyleniyor. Oyuncuyu disipline sokmak için ücreti verip ceza sistemini çalıştırırken. Takım da hoca da masum. Hakem maçın katili
Furkan 3 yıl önce
Defans hattı diye bişey yoktu zaten maçta her ortada topa vurup pozisyona giriyordular.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@