Rakip oyuncu kabul ettiği hakem dinlemedi

Antalyasporlu Salih Dursun top benden çıktı dedi ama Hakem yine de Trabzonspor aleyhine karar verdi.

Rakip oyuncu kabul ettiği hakem dinlemedi
banner432

Antalyaspor-Trabzonspor karşılaşmasında ilginç bir an yaşandı.

Karşılaşmada ilginç bir an yaşandı. 65. dakikada gelişen Trabzonspor atağında korner çizgisine yakın bir yerde Antalyasporlu Salih Dursun, Burak Yılmaz'ı karşıladı. İki oyuncunun mücadelesinde top dışarıya çıktı. Hakem Yaşar Kemal Uğurlu aut kararı verdi. Burak itiraz ederken, Salih de "Benden çıktı" dedi. Ama hakem kararını değiştirmedi.

.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Güven
Güven - 5 ay Önce

Normal cünkü bunlar türk hakemleri kanlari sütleri bozuk bunlarin

Gürkan özer
Gürkan özer - 5 ay Önce

Bu ülkede varın olması adaletin sağlanacağı anlamına gelmediği bu maçta açıkca görüldü.Varın başındakilerin hala istanbul kirli sistemi tetikciliği zihniyetinden kurtarılamaması Trabzon düşmanlığıyla olaylara bakışlarını değiştirmemeleri Antalya maçında açıkca görüldü.Buna ilaveten yayıncı kuruluştaki ahlaksız rezilliğinde ortaya konulmaması Burağın bir metre geriden çıktığı ofsayt pozisyonunda yan hakemin yanlış yerde durduğu ve yayıncı kruluşun ofsayt cizgisini paralel çekmemesi var odasında bu cizginin çekilmesi yayıncı kuruluştan bağımsızmidır bilmiyorum ama ordaki sahtekarlarında ofsaytla alakası olmayan pozisyonu ofsayt olarak değerlendirebilmelerinin arka planları çözülmedikten sonra bu ülkede futbol varla birlikte bile bir rezaletden öteye gidemez. Peki arkadan salih dursunun müdahalesiyle Burağın yirmi santim ileri giden destek ayağını görmek istemeyen yüzde bir milyon penaltı olan pozisyonu varda izlenmesine bile gerek duymayan zihniyeti nasıl açıklayacağız.

Taraftar
Taraftar - 5 ay Önce

Türk hakemi kanı bozuk diyen şahıs, Türklere çamur atmak için hakemleri kullanma. Türk kimliği altına saklanmış milyonlarca ne idüğü belirsiz hainler varken bu hakemlerin Türk kanı taşıdığına inanmıyorum. Türk merttir cesurdur mazlumun düşkünün yanındadır. 3 kuruş çıkarı için şerefini satmaz...Milletin kılcal damarlarına sarkanların spor camiasında olmaması düşünülemez... Bahis şikesi maç alıp vermeler hakem olmadan başarıya ulaşır mı sizce?

Tarafsız)?
Tarafsız)? - 5 ay Önce

Ahmet metin gec düzeltir bu işleri"sözlerini tutuyoryaa.

banner393

banner426

banner463

banner441

banner462