banner526

banner533

banner513

"Projesiz asla olmaz"

Adaylığını açıkladıktan sonra çok hızlı bir çalışma temposuna giren Muharrem Usta, Ankara-İstanbul-Trabzon hattında mekik dokuyor.    Karadeniz ekibinin geleceğine de talip olduklarını hatırlatan Usta, “Tabii ki 50. yılda, yani 2017’de şampiyonluk, sporti

Trabzonspor 02.12.2015, 07:59
Adaylığını açıkladıktan sonra çok hızlı bir çalışma temposuna giren Muharrem Usta, Ankara-İstanbul-Trabzon hattında mekik dokuyor. 
 
Karadeniz ekibinin geleceğine de talip olduklarını hatırlatan Usta, “Tabii ki 50. yılda, yani 2017’de şampiyonluk, sportif açıdan çok önemli bir proje. Fakat bu projeyi sadece yönetim kurulu olarak değil, Trabzonspor camiası olarak hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi. 
 
Sürekli gündemde olan ‘birleşme’ olayına da açıklık getiren Muharrem Usta, fikirlerini şöyle özetledi: “Birleşmeye karşı değildik. Ancak şu ana kadarki modallerin hiçbiri Trabzonspor’u bir adım ileriye taşımaz. Hayatım projelerle geçti. Kulübün ileriye gitmesi  için tek gerekli olan şey doğru ve prensipli yönetimdir.”
Yorumlar (1)
fatih 5 yıl önce
Bnce usta gelsin adam konuşması ve ne yapacağını bilmesi çok önemli adamın her şeyi hazır aklı selim adam lucescu tamam zaten su ortamda başka adam olmazdı TS kurtaracak iho takımın içine etti koltuk Sevdamız yok başarısız olduğunuzda gideriz diyordu galiba başarılı sanıyor kendi sevdi koltuğu git artık hacı yeter basimiz dik gezemiyoruz milletin makarası olduk gittttt

Gelişmelerden Haberdar Olun

@