alexa metrics

banner536

Plaza, Avcı'yla yeni sayfa açıyor

Trabzonspor'da Stiven Plaza gelecek adına ümitli

Trabzonspor 11.11.2020, 08:35
Plaza, Avcı'yla yeni sayfa açıyor

Trabzonspor'un, İspanyol ekibi Real Valladolid'den kiralık olarak kadrosuna kattığı Stiven Plaza, takıma gelirken, geçmiş yıllardaki sakatlık sorunları nedeniyle bir hayli eleştirilmişti.


Hatta son 1.5 yılda sakatlıklar sebebiyle toplamda 178 gün formasından uzak kalan Kolombiyalı santrfor, Fırtına'nın eski hocası Eddie Newton tarafından da yetersiz bulunmuştu. 21 yaşındaki futbolcu, bu sezon sadece 3 dakika forma giydi. Abdullah Avcı'nın gelişiyle yeni sayfa açacak olan Plaza, Milli arayı en iyi şekilde değerlendirmek istiyor. Bu doğrultuda Karadeniz devinin izinli olduğu günlerde bile özel olarak Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde çalışmalarını sürdüren genç golcü, formayı kapmayı hedefliyor.


Yorumlar (9)
yasar 1 yıl önce
çok inandırıcı değil, ama inşAllah
Hıdır 23 1 yıl önce
Ben şahsen bu çocuğa gerekli süre verilirse faydalı olacağı düşüncesindeyim.fena kumaşa benzemiyor.
5561 1 yıl önce
Cocuga yeterli sans verilmedi, islenirse kumasi cok iyibir oyinoyuncu .
Kisasure izleme imkanimiz oldu. Gordugum kadariyla, zihni daganik , odsklanmasi gerekiyor, net oynamali, yani gol noktasinda en iyi pozusyondaki arkadasina pasi vermeli. Sov kusmindan uzak olmali, sonuca odakli oynamali. Bunlar kumasi iti olan oyuncida duzeltilebilecek durumlar..
Ahmet Can 1 yıl önce
Psikolojik değerlendirmeni de yapmışsın. Helal olsun valla bu nasıl bir analizdir böyle. Adam 3.lig topçusu Andjusic ayarında bir adam bunu bilin. Umitlenmeyin
Erdem 1 yıl önce
Sevgili yöneticilerimiz bu genci kadroya kattınız. Genç futbolcular ile ne kadar ilgileniliyor. Bende bilmediğimden merak ediyorum. Genç yaşta para ve şöhret insanı şaşkına çevirir. Plaza nın sorunu ne, bu adamla ilgilenen var mı ? Taraftar olarak herkes bu sorunun cevabını bekliyor alamadıkça da sinirleniyor.
Ahmet Can 1 yıl önce
Adam yetersiz zaten. Futbolcu felan değil yıllık 8 milyon idman parası alan çöp. Birde utanmadan 5 milyon euro satınalma opsiyonu konulmuş.
KALYONCU 1 yıl önce
Bu adamdan ne köy olur ne kasaba, bu adamı kara para aklamak için transfer ettiler
Eko 1 yıl önce
Yetenek var belli ama iş ahlakı çalışma uyum var mı onu bilmiyoruz. Adam geldiği yerde başarılı olamamiş bizde zor başarılı olur gibi geliyor
şehzade 1 yıl önce
neden sürekli diabete yok plaza yok adgar haberi yaplıyorda kendi genç yerli oyuncularımızın haberleri yapılmıyor kendi değerlerimiz sürekli aşağılanıyor?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@