7m

7m

hyundai

tamfinans

Pereira’dan mesaj: “Minnettarım”

Pereira’dan yeni sözleşme sonrasında mesaj.

Trabzonspor 07.02.2018, 18:50 07.02.2018, 18:58
Pereira’dan mesaj: “Minnettarım”

Haber61 – Spor Servisi - Trabzonspor’un sözleşme uzattığı Portekizli oyuncu Joao Pereira sosyal medya üzerinden mesaj yayınladı.


Bordo mavili yönetim sözleşmesi sona eren Pereira ile 2020 yılına kadar sözleşme uzattı. Deneyimli oyuncu bunun üzerine duyduğu mutluluğu sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla anlattı.

Pereira mesajında, “1 yıl birlikte çalıştıktan sonra bu sıkı çalışmanın gerçekten işe yaradığına inanıyorum, Trabzonspor'un bana verdiği fırsat için minnettarım. Bana güvendiğiniz ve işime inandığınız için teşekkürler. Her gün, her antrenmanda ve her oyunda elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğim. Trabzonspor gibi büyük ve profesyonel bir takım, takım arkadaşlarım, taraftarlar ve tabii ki ailem olmasaydı bu mümkün olmazdı. Ve en sonunda nişanlım Natacha Esmail başından beri benimleydi. Yaptığım şeyi seviyorum ve bunu iki yıl daha yapabileceği için çok mutluyum. Teşekkürler Trabzon, teşekkürler Trabzonspor” dedi.

Pereira’dan mesaj: “Minnettarım”

Yorumlar (8)
Ts 61 4 yıl önce
Seni seviyorum, hırsın beni her zaman duygulandirmistir! Gerçek bir trabzonsporlusun!
Serkan 4 yıl önce
seviyoruz seni atom karinca sendeki hirs takimi atesliyor.
Türker 4 yıl önce
Çok önemli adamlarimizdan biri!
Farozlar 4 yıl önce
Gerçek bir profesyonel futbolcu , Diğerleriide Örnek alabilseler keşke
Başkentli 4 yıl önce
Adamın dibisin sen seni çok seviyorum formaya duyduğun saygından ötürü
KOCAELİSPOR 4 yıl önce
Tabi minnettar olacaksın voleyi vurdum bu parayı başka yerde goremezdin
Ekrem 4 yıl önce
Sanki bulunmaz hint kumaşi. Adam 34 yaşinda oldu 36ya kadar kontrat veriyor yönetim buna bide maaşina 10% zam.veriyor. ah ah.
Trabzonsporlu Konyalı 4 yıl önce
Ben bu kardeşin fener maçında ki hırsı ve hareketlerinden dolayı kendisine olan saygım arttı, tüm futbolcuları etkileyecek hırs gösterdi ve maçı çevirdi bence lakin diğerlerinde yeterli enerji yoktu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@