Özkan Sümer kolları sıvadı

Özkan Sümer altyapıyı ele alıyor

Trabzonspor 13.04.2018, 08:48
Özkan Sümer kolları sıvadı
Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu'nun başkanlığa gelmesiyle futbolun başına gelen Özkan Sümer, çalışmalara başladı.

Trabzonspor'un efsanesi, altyapı hocalarıyla geniş kapsamlı bir toplantı yapacak. Abdülkadir ve Yusuf gibi daha pek çok yıldız adayının A takıma çıkmasını hedefleyen Sümer, yeni sezon kampına altyapıdan en az 6 isim götürecek..
Yorumlar (13)
halil 3 yıl önce
bu tür bir oluşuma gideceksek ki doğrusu da bu; teknik direktör de bu gelişimi en iyi yapabilen Mustafa Reşit Akçay olmalıdır
araklıhasan 3 yıl önce
Tamam gelecek altyapıda diyor herkeste futbol artık 1970 lerdeki gibi 20 cm çamurda fizik gücüne dayalı oynanmıyor. Ayrıca rakiplerimizdede tıpkı o yıllarda olduğu gibi Yugoslavya 2. Liginden yabancı oyuncular yok artık. Alt yapıdan senede 1 oyuncu takıma monte et hadi bilemedin 2 oyuncu geri kalan oyuncular tamamen kaliteli oyuncular olmalı. Bu sayı 4-5 lere biranda çıkınca 6-1 ler 7-0 lar havada uçuşmaya başlar yine ki takımdaki kaliteli genç oyuncularada olumsuz olarak yansır bu durum. gelecek altyapıda olsa ülkenin tartışmasız en iyi altyapısına sahip olan Altınordu takımı sürekli 2. Ligde orta sıralarda oynamazdı. Gelecek takımı için sahada herşeyini ortaya koyan kaliteli oyunculardadır.
Fathe 3 yıl önce
Hem bütün yükü bizim alt yapıdan beklemiyor başkan, Özkan sümer boşuna mı geldi, yeni yattaralar yeni aurellolar, da silvalar da getircekler takıma, 5-6 milyon euro lar yalan artık. 500 bin 600 bin euro lara topçu getirecek Özkan sümer
İsmail 3 yıl önce
Başkan zaten onu diyor. Bir anda altyapı demiyorki. O yüzde 3-4 yıllık sistem diyor adam. Biraz daha dikkatli dinleyelim
Bordo mavi 3 yıl önce
Bu Ada'm sadece burnundan öksürür kaprisin biridir bir arpa boyu yol alınmaz . İnşAllah beni mahçup eder. Ama mümkün değil
hakan 3 yıl önce
trabzonsporu özkan sümer gibi derdi trabzonspor olanlar kurtarabilir. Derdi siyaset olan siyasetsporlular değil
DERMAN 3 yıl önce
Arkadaş sizden nefret ediyorum. La şu takımı tutmayın gidin başka takım bulun. Özkan Sümer Trabzonspor'un ta kendisidir. Sağlığı el verdiği sürece ondan faydalanılmalıdır. Senin gibiler de bu takımdan acilen uzaklaştırılmalıdır.
Cemal 3 yıl önce
Alt yapıdan çok iyi anlayan sadi tekelioğlu bu göreve getirilmelidir. Yusuflar A.Kadir özdemirler yetişsin istiyorsak sadi hoca gelmeli . Zaten alt yapıdaki çocukları çok iyi tanıyor.
Serkan 3 yıl önce
Ozkan sumere atip tutanlar ozkan sumer zamaninda coluk cocuklan Turkiye kupasini aldik o kadro 2004 te sampiyonluk macinda cem papila yonetimindeki cete tarafindan sampiyonlugu calindi.Ezbere atip tutmayin bu isler mutahit yada doktorlan olacak isler deyil yasadik ve gorduk.
misafir 3 yıl önce
özkan hocanın başkanlığını da biliriz
akkara 3 yıl önce
özkan hocanız trabzonsporun ta kendisiyse bi araştırın bakalım ne kadar maaş alacak borç batağındaki trabzonsporunuzdan ondan sonra tartışalım???
albert ainştein 3 yıl önce
delilik aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemek
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@