Özkan Sümer kolları sıvadı

Özkan Sümer altyapıyı ele alıyor

Özkan Sümer kolları sıvadı
Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu'nun başkanlığa gelmesiyle futbolun başına gelen Özkan Sümer, çalışmalara başladı.

Trabzonspor'un efsanesi, altyapı hocalarıyla geniş kapsamlı bir toplantı yapacak. Abdülkadir ve Yusuf gibi daha pek çok yıldız adayının A takıma çıkmasını hedefleyen Sümer, yeni sezon kampına altyapıdan en az 6 isim götürecek..


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
halil
halil - 6 ay Önce

bu tür bir oluşuma gideceksek ki doğrusu da bu; teknik direktör de bu gelişimi en iyi yapabilen Mustafa Reşit Akçay olmalıdır

araklıhasan
araklıhasan - 6 ay Önce

Tamam gelecek altyapıda diyor herkeste futbol artık 1970 lerdeki gibi 20 cm çamurda fizik gücüne dayalı oynanmıyor. Ayrıca rakiplerimizdede tıpkı o yıllarda olduğu gibi Yugoslavya 2. Liginden yabancı oyuncular yok artık. Alt yapıdan senede 1 oyuncu takıma monte et hadi bilemedin 2 oyuncu geri kalan oyuncular tamamen kaliteli oyuncular olmalı. Bu sayı 4-5 lere biranda çıkınca 6-1 ler 7-0 lar havada uçuşmaya başlar yine ki takımdaki kaliteli genç oyuncularada olumsuz olarak yansır bu durum. gelecek altyapıda olsa ülkenin tartışmasız en iyi altyapısına sahip olan Altınordu takımı sürekli 2. Ligde orta sıralarda oynamazdı. Gelecek takımı için sahada herşeyini ortaya koyan kaliteli oyunculardadır.

Fathe
Fathe @araklıhasan - 6 ay Önce

Hem bütün yükü bizim alt yapıdan beklemiyor başkan, Özkan sümer boşuna mı geldi, yeni yattaralar yeni aurellolar, da silvalar da getircekler takıma, 5-6 milyon euro lar yalan artık. 500 bin 600 bin euro lara topçu getirecek Özkan sümer

İsmail
İsmail @araklıhasan - 6 ay Önce

Başkan zaten onu diyor. Bir anda altyapı demiyorki. O yüzde 3-4 yıllık sistem diyor adam. Biraz daha dikkatli dinleyelim

Bordo mavi
Bordo mavi - 6 ay Önce

Bu Ada'm sadece burnundan öksürür kaprisin biridir bir arpa boyu yol alınmaz . İnşAllah beni mahçup eder. Ama mümkün değil

hakan
hakan @Bordo mavi - 6 ay Önce

trabzonsporu özkan sümer gibi derdi trabzonspor olanlar kurtarabilir. Derdi siyaset olan siyasetsporlular değil

DERMAN
DERMAN @Bordo mavi - 6 ay Önce

Arkadaş sizden nefret ediyorum. La şu takımı tutmayın gidin başka takım bulun. Özkan Sümer Trabzonspor'un ta kendisidir. Sağlığı el verdiği sürece ondan faydalanılmalıdır. Senin gibiler de bu takımdan acilen uzaklaştırılmalıdır.

Cemal
Cemal - 6 ay Önce

Alt yapıdan çok iyi anlayan sadi tekelioğlu bu göreve getirilmelidir. Yusuflar A.Kadir özdemirler yetişsin istiyorsak sadi hoca gelmeli . Zaten alt yapıdaki çocukları çok iyi tanıyor.

Serkan
Serkan - 6 ay Önce

Ozkan sumere atip tutanlar ozkan sumer zamaninda coluk cocuklan Turkiye kupasini aldik o kadro 2004 te sampiyonluk macinda cem papila yonetimindeki cete tarafindan sampiyonlugu calindi.Ezbere atip tutmayin bu isler mutahit yada doktorlan olacak isler deyil yasadik ve gorduk.

misafir
misafir - 6 ay Önce

özkan hocanın başkanlığını da biliriz

akkara
akkara - 6 ay Önce

özkan hocanız trabzonsporun ta kendisiyse bi araştırın bakalım ne kadar maaş alacak borç batağındaki trabzonsporunuzdan ondan sonra tartışalım???

albert ainştein
albert ainştein - 6 ay Önce

delilik aynı şeyleri tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemek


banner426

banner421