alexa metrics

banner536

Özkan Sümer Futbol Akademisi açılıyor

Özkan Sümer Futbol Akademisi Cumartesi açılıyor.

Trabzonspor 14.12.2020, 17:19
Özkan Sümer Futbol Akademisi açılıyor

Trabzonspor'da futbol oynayan, teknik direktörlük ve başkanlık görevlerinde bulunan Türk futbolunun efsane isimlerinden Sayın Özkan Sümer’in adını taşıyacak ‘Özkan Sümer Futbol Futbol Akademisi’ Cumartesi günü açılıyor.

Akyazı Şenol Güneş Spor Kompleksi içerinde kurulan Özkan Sümer Futbol Akademisi’nde Gelişim Ligleri’nde mücadele eden U14, U15, U16, U17 ve U19 takımlar yer alacak. Oyuncuların idman ve kuvvet antremanlarını burada yapacak, konaklamaları da akademide olacak. Kadir Özcan Gençlik Geliştirme Merkezi’nde ise U8, U9, U10, U11 ve U12 takımlarımız faaliyet gösterecek. Akademide ayrıca Amatör Branşlar’da yer alan basketbol, eskrim, voleybol, atıcılık, atletizm, boks, judo ve masa tenisi takımlarımız da kamp yapabilecek.

Başkan Ahmet Ağaoğlu, bir süredir sürdürdükleri çalışmaları tamamladıklarını belirterek, “Sayın Özkan Sümer’in sadece Trabzonsporumuza değil ülke futboluna da çok büyük katkıları oldu. Özellikle altyapıya verdiği önemle ve oradan yetiştirdiği oyuncularla futbolumuza önemli kazanımlar sağladı. Trabzonspor Kulübü olarak, akademimize Sayın Özkan Sümer’in adını vermekten büyük bir onur duyuyoruz. Özkan Sümer Futbol Akademisi’nde hem takımımıza hem de ülke futbolumuza genç yetenekleri kazandırmaya devam edeceğiz. Amatör Branşlar’daki takımlarımız da burada kamplarını yapabilecekler” dedi.


Yorumlar (6)
FUAT 1 yıl önce
Kadroda geleceği olan futbolcularda bırakmadılar , mesela muhammet beşir vardı santrofor bilinçli oyuncuydu ,bugün teneke ingilzden çok daha iyi oynardı vs vs ....artık bu yönetimin revize olması şart ...Yani yanlışların hataların büyügü ünalı göndermek+hüseyin + yetersiz newton +teneke transferler+bile bile oyunu sistemi belli olan ts oyun yapısına uymayan avcı yi getirmek = bu yönetim gider , yeni yönetim ünal ile gelir ts çıkışı yakalar.
Yusuf61 1 yıl önce
Kusura bakma kardeşim ama Muhammed Beşir tam bir kazma gibiydi oyun aklı sıfır dı bence
Bordo 1 yıl önce
Ünal zirveye taşıdığı futbol ile futbolcuları vitrine çıkardıgında yönetim ünalı yok sayıp başarısının üstüne çökmeyip ünal ile yola devam etseydi ts durumu böyle olmazdı, kısa ve net ts un bugünkü hali yönetimin kibir egoist oluşundan yaktılar ts u şimdi de elekle su taşıyor yönetim nedir bu berbat transferler ve avcı kurtarsın bekliyorlar.
61 1 yıl önce
Avcı nin yapacağı geri 6 liyi sağlama alacak transferlere sol,ön numara santrofora yetenekli iş bitiren bulup transferi yapman gerek yönetime bırakma...mesela uğurcan-peraira,solbek-vitor,hugo-önlibero,parmak-sol açık-on numara,ekuban-santrofor....vakameyi yazmadım çünkü ts u bitirmiş oynamıyor gitmeye meyilli fayda gelmez....
Sotkalı 1 yıl önce
NE GEREK VAR YA GELİR Bİ İSTANBULDAN TRİBÜNLERİ MESTE DEN HOCA YER BİZİ TRANSFER TRANSFER NAPİMM DİYE Bİ ALLAHIN KULU DA SORMAZ LA HANGİ ÇALIŞTIRDIĞIN TAKIMDA ADM GİBİ SAVAŞA TOP OYNATTIN BEŞİKTAŞTADA MI KADRO ZAYIFTI DEMEZ..YOLLARINI YER..ŞENOL HOCAYA İSE HAKERET EDER DURUR.
Ati 1 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun çok doğru bir karar Türk futboluna büyük katkıları olacağına inanıyorum Özkan sümer hocamız da kutluyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@