Özkan Sümer bedava çalışıyor!

Ağaoğlu o iddialara sert çıktı

Trabzonspor 06.05.2018, 15:05
Özkan Sümer bedava çalışıyor!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Başdanışmanlık ve Genel Koordinatörlük görevine getirilen Özkan Sümer'in 90 Bin TL maaş aldığı iddialarını sert şekilde yalanladı.

Bu tür iddiaların bilinçli şekilde gündeme getirildiğini kaydeden Ağaoğlu "Özkan Sümer bedavaya çalışıyor. Bu mu Trabzonspor'a hizmet edenlere gösterilen saygı, tahammül"  ifadelerini kullandı.

Yorumlar (7)
Uğur 3 yıl önce
Sayın başkan oparayada çalışabilir bunun hesabını kimse size soramaz. Bu ve bunun gibi saçma işlerle uğraştığımız için asli işimizi yapamaz olduk bu kadar fitneci ve dedikodu boş insan Trabzon'dan başka bir yerde bulamazsınız onun için bunlar artık cevap vermemize elzem şeyler değil sadece sizden ricamız mevcut borcu sürdürülendir seviyeye getirmenizinanın bunu başarırsanız tarih sizi iftiharla yazacaktır şunuda söylemek istiyorum bu takım Ts ye çok takım İstanbul'da oynasın her maç en az30.000 kişiye oynar
zafer 3 yıl önce
ELALEMIN YABANCILARI MILYON DOLARLARI GÖTÜRÜR GIKKINIZ CIKMAZ GÖZÜNÜZ ÖZKAN SÜMERIN ALDIGI PARADA MI? SIZ O HESABI SAHADA SAPIR SAPIR DÖKÜLEN FUTBOLCULARA SORUN. HAY ÖZKAN SÜMER KADAR BASINIZA TAS DÜSSÜN HEMI
Mehmets 3 yıl önce
Özkan Sümer Trabzonsporun değeri ve efsanesidir. Bugüne kadar yaptıkları zaten TS için maddi bir değerle kıyas edilemez. Şu dönemde de onun bilgi ve birikimlerine hiç olmadığı kadar ihtiyaç vardır. Onun ve Başkan Ağaoğlu üzerinden kimse de spekülasyon yapmasın.
serko61 3 yıl önce
Kulubun etrafini saran cakallar gene rahat durmuyor heralde doymadilar rahat birakin su kulubu.
Salih 3 yıl önce
Hirsizlar herhalde pay istiyor.
Trabzonspor un verecek kuruşu kaldi mi ki, bize kalmadi diyorlar.
TS o sehre 5x large
Alp Türk 3 yıl önce
Menajerler alacağına Özkan baba alsın 90 değil 900 alsın yeterki şu menajer çetesinden uzak tutun kulübü
ergün 3 yıl önce
beyler trabzona yardım edelim hocanın aldıgı parayı bırakın trabzon aşkına

Gelişmelerden Haberdar Olun

@