Özer gözden düşüyor!

Kupadaki Akhisar karşılaşmasında hayal kırıklığı yaratan ve taraftarların en çok eleştirdiği isimlerin başında gelen Özer Hurmacı, ligde kulübeye çekilecek.    Teknik heyetin de Özer’in futbolundan memnun olmadığı öğrenildi. Hami Mandıralı, Cardozo-Muhamm

Trabzonspor 04.02.2016, 08:29
Özer gözden düşüyor!

Kupadaki Akhisar karşılaşmasında hayal kırıklığı yaratan ve taraftarların en çok eleştirdiği isimlerin başında gelen Özer Hurmacı, ligde kulübeye çekilecek. 
 
Teknik heyetin de Özer’in futbolundan memnun olmadığı öğrenildi. Hami Mandıralı, Cardozo-Muhammet Demir ikilisini bu kez birlikte oynatabilir. 
 
Savunmada ise Mustafa Yumlu’nun iyileşmesi yüzleri güldürdü. Aykut Demir’in de hafta sonuna kadar hazır duruma gelmesi bekleniyor. Böylece stoperde Douglas ile Musa Nizam yerine bu ikili görev alacak.
Yorumlar (8)
ali duran 5 yıl önce
Medjani'ninin kuyusunu kazan adam
doğan yıldız 5 yıl önce
musa nizam bursa maçında solbekte fena değildi.yerinde devamlı oynarsa faydalı olabilir..
Yusuf Babuz 5 yıl önce
Özer fazlasıyla forma şansı buldu ama hiç ön plana çıkacak takıma önemli katkı sağlayan bir oyun sergilemedi. Yeter artık beklemesi gerekir, diğer oyunculara haksızlık oluyor.
serdar 5 yıl önce
Akhisar maçında özer yedeğe alınmalıydı erkan değil.hami de erkanı yanlış oynattı.erkan forvet arkası serbest oynamali,kanatta oynatma adama eziyet.verimsizlik.TS bu sezonki bariz eksiği olan ortasahanin boşluğu bu maçta da görüldü.mac defans forvet arasında oynandı sanki.hami maçı tekrar izlesin görür
Tomar 5 yıl önce
Lütfen maçlarda Özere duran top kullandırmayın.hayatımda böyle duran top kullanan oyuncu görmedim. Amatör kümede bile daha etkili kullanılıyor.
Öğretmen 5 yıl önce
Buda parayı alıp yatanlardan. Birde iki metreye pas atamıyor. Ortaları ise eve şenlik.
fatih 5 yıl önce
Yok yamusayla salihi oynasin stoperde super 2 li muhtesemdiler
hasan ezber 5 yıl önce
Yetenek olarak lemi dayısından çok farksız değil ama dayısı en azından özveriliydi hırslıydı Trabzonspor için çırpınıyordu bunda oda yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@