Onur’dan Abdülkadir Ömür’e destek

Onur Recep Kıvrak Abdülkadir Ömür’e destek verdi.

Trabzonspor 20.06.2021, 16:45
Onur’dan Abdülkadir Ömür’e destek

Trabzonspor’un eski oyuncusu Onur recep Kıvrak sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla Abdülkadir Ömür’e destek oldu.

Genç oyuncu Abdülkadir Ömür Milli takım EURO 2020 kadrosuna alınmış ancak oynanan İtalya ve Galler karşılaşmalarında kadroda yer alamamıştı.

Bugün (20.06.2021 Pazar) İsviçre ile oynanacak olan 3. karşılaşmada da kadroya alınmayacağı konuşulan Abdülkadir Ömür’e Onur Recep Kıvrak’tan destek geldi.

Onur Sosyal medya hesabından Abdülkadir Ömür’ün Milli Takım formalı fotoğrafını paylaşarak “Sabır en büyük erdemdir” notunu düştü.

Haber61 - Spor Servisi - 

Onur’dan Abdülkadir Ömür’e destek
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (21)
TS SCOUT 1 ay önce
Adamsın Onur Recep Kıvrak.Adam TRABZONSPOR'un tam kendisi.Aslında Avcı Hocam'dan sonra teknik direktör olabilir.Ama Onur abim şu anda düşünmüyor.
Ahmet Can 1 ay önce
Turnuva bitti gelelim analize. Kenan karaman, ozan Tufan gibi hoca torpillisi iki adama katlandik. Şenol Güneş te Yusuf yazıcı ve Abdülkadir ömür düşmanlığı gördük. Henüz transfer yapmamış belkide sakatlanirim korkusuyla sahada 3 maç 90 dakika saklanan hakanı sahada tutan Şenol Güneş i gördük. Taktik beceriksizlik gördük. Almanya da kaç senedir gol kralı olan Serdar Dursunun, en iyi on libero beratin, Halil Akbunar in millî takıma alinmayip. Orkun, Taylan, Doğukan gibi çöplerin milli takıma alındığıni gördük. Süs diye Rıdvan in Ömür ün milli takıma alındığıni gördük. Daha uzatmaya gerek yok Şenol Güneş hoca değil 3.5 milyon Euro Luk hoca hiç değil.
mavi 1 ay önce
Ağaoğlu , ömür ve uğurcanı istenilen rakamlara yakın transfer durumu olursa satılması faydalı olur.
Uğurcan şampiyonada çok yıprandı.
TS61 1 ay önce
trabzon kökenli futbolculara karşı sayın şenol güneşin bir kini var ama anlayamıyorum.trabzonspor milli takıma futbolcu vermesin
adil 1 ay önce
Abdülkadir'in milli takıma alınması bile büyük adamcılıktır boş yapmayın. Ne yaptı bu sene abdülkadir. Halil akbunar, muhammet demir vs bunlar bile on kat iyiydi bu yıl
K.Atamer 1 ay önce
Abdülkadir aslında bunu bir milat kabul edecek kendini resetleyip, üzerine koyarak yepyeni ve gerçek bir Abdülkadir olarak sahaların tozunu atacak İNŞAALLAH.Ben eminim.
FURKAN 1 ay önce
ABDULKADİR ÖMÜR MİLLİ TAKIMA ALINMAMASI GEREKEN BİR OYUNCU. GEÇMİŞ SEZONDA HİÇBİR VARLIK GÖSTEREMEMİŞ OYUNCU NEDEN MİLLİ TAKIMA ÇAĞRILIYOR? AYNISINI FB GS BJK YAPSA YANGIN YERİNE ÇEVİRİYORUZ HER YERİ! BU ARADA ONUR KIVRAK KARAKTERSİZİN EN ÖNDE GİDENİDİR!
YALI 1 ay önce
sen çok mu karakterlisin ?????????
Mesut 1 ay önce
Sonuç ortada. 2 gün önce konuşulan kadro maça çıkıyor. Aynısını Fatih Tekkeye yapmadılar mı. UEFA şampiyonuyken kadroya alınmadı. İşin tuhafı milli takımın başında Şenol Güneş varken bunlar yapılıyor.
Özgür ata 1 ay önce
Kusura bakma ama Onur’a söylediğin asıl sensin!
tursun 1 ay önce
güneş kendine ihanet etmiştir.pardon kentine
Ts61 1 ay önce
Ömüre destek değil İstanbul'u köpeği olmuş senol hocaya destek çıkın
Ahmet Can 1 ay önce
Şenol Güneş stadının ismi değişmelidir. Bu millî takımda ömür oynar. Kenan karaman, bu formula Cengiz , ozan Tufan, iki maçtır sahada gezinen Hakan Çalhanoğlu oynayabiliyor sa Ömür hayli hayli oynar. Paranın uşağı olmuş Şenol Güneş. İstanbul efendilerine yaranacagi isimleri oynatıyor. Özellikle Kenan karaman in arkasındaki ismi çok merak ediyorum. Kimin akrabası acaba
Garip38 1 ay önce
Bu Şenol denilen adam milli takımın başında olduğu sürece bu milli takıma sahip çıkmam,desteklemem, defol Şenol defol, Hakan’ı,ozanı, Kenan’ıda al defol
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@