"Onur Kıvrak'ın neler yaptığını taraftar bilmiyordu"

Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Emre Aksoy , Onur Kıvrak'ın iki başkan yediğini söyledi.

"Onur Kıvrak'ın neler yaptığını taraftar bilmiyordu"
banner432

Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Emre Aksoy önemli açıklamalarda bulundu.

Aksoy, bordo mavili kulüpte İbrahim Hacıosmanoğlu ve kendisinin de yer aldığı Muharrem Usta başkanlığındaki dönemlerle ilgili konuştu.

Eski başkan Muharrem Usta'nın iyi bir CEO ve patron olduğunu ancak spor kulübünde başkanlık yapmanın farklı olduğunu söyleyen Aksoy "  Kendisine defalarca anlattım. İçerde 1-2 kişi var. Bu işleri kaşıyor. Bunları çıkar diye. İbrahim Hacıosmanoğlu’nun durumundan daha kötüye gidiyoruz dedim. Ama dinlenmedi. Ersun Yanal ile zaten başkan seçilmeden anlaşılmıştı. Benim o kararda imzam yoktur. Peygamber efendimizin bir sözü vardır. ‘Denenmişi denemeyin’ diye. Biz niye alıyoruz. 3 kere neden geliyor. Ben karşı çıktım o dönem." dedi.

ONUR'UN NELER YAPTIĞINI TARAFTAR BİLMİYORDU

Kaleci Onur Kıvrak'ın kendi dönemlerinde gönderilmesi için baskı yaptığını anlatan Aksoy " Çünkü Onur iki tane başkan yemiştir. Hem İbrahim Hacıosmanoğlu’nu hem de Muharrem Usta’yı yedi. İbrahim bey de Onur kamptan gittiğinde onu göndermeliydi. Çünkü bir takım kampa gidiyorsa savaşa gitmiş demektir. Eğer bir asker savaşı terk ediyorsa, ihanet etmiş demektir. İdamlıktır. Yani Onur cepheyi terk etti. Bizim dönemimizde ise başkan Muharrem Usta ile beraber maçı izliyorduk. Hami Mandıralı döneminde eldivenlerini ve formasını yere bıraktığında, Muharrem Usta’ya “Abi git aşağıya, kendine kulüp bul. Bulana kadar da altyapıda çalış de’ dedim. Bunu Mehmet Ekici’ye yaptı ama Onur’a yapamadı. Çünkü Onur taraftara oynuyordu. Taraftar da Onur’a inanıyordu. Ama taraftar Onur’un içerde neler yaptığını bilmiyordu. Ben defalarca bu takımın düzelmesi için Onur ve Burak’ın gitmesi gerektiğini söyledim. Onur fiyatında indirim yapıyor reklam oluyor. Ama Onur takımı karıştırınca hiçbir şey olmuyor." ifadelerini kullandı.

Aksoy ayrıca Usta'nın kulübü Ahmet Çubukçu ve Ali Rıza Egemen ile 3 kişi yönetmeye çalıştığını söyledi.

Karadeniz


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
şehzade
şehzade - 5 gün Önce

tabi tabi o kadar borcu yapan onurdu dünyanın tazminatını onur yüzünden bu yeni yönetim ödedi hiç ayranımız ekşi diyen yok . onurun hataları var mı var, ama siz takımı ve onuru yönetemediniz sizler bu takımın düşmanlarından daha çok takıma zarar verdiniz. aziz yıldırımı bu takımın başına getirsen utancından bu kadar hainlik yapmazdı. sonrada çıkıp utanmadan onura laf atıyorsunuz siz onurun yirmide biri kadar bu takıma hizmet etmediniz

6101
6101 @şehzade - 5 gün Önce

Ne güzel hayat ya kendi yaptıklarınızı anlatmayın klubü batırdınız yediniz ama burada kahramanlık yapın. Onur kıvrak trabzonspor un ONURUDUR. ne olursa olsun ne derseniz deyin ben onuru hep hizmet etmiş çalışmış emek etmiş ve sizin gibiler tarafından harcanmış kaliteli bir futbolcu olarak hatırlayacağım...

yasar
yasar - 5 gün Önce

açıklama eksik olmuş, Onur tam olarak ne yaptı, somut açıklama lazım?

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 5 gün Önce

Bırakın bu işleri onur karakterli duruşu olan adam gibi adamdır. Karalama yapmayın çoğu Trabzonludan daha Trabzonludur.

Osman Kalyoncu
Osman Kalyoncu - 5 gün Önce

Gündemde kalmak için yapılan açıklama..Sayın aksoy sen mağdur ettiğin insanların işini halletmeye çalış..

?
? - 5 gün Önce

kapanmış olan bir konu durup dururken neden açıldı şimdi ????? ilginç ?????

OF
OF - 5 gün Önce

NER YAPTI,Kemece calmayi birak da anlat? Yemis memis eeeeh ne yaptiki?

Trabzonlu
Trabzonlu - 5 gün Önce

Adam doğru diyor onur recep kıvrak taraftara oynayan karaktersizdir

Recep Sahintürk
Recep Sahintürk - 5 gün Önce

Bende bir taraftarim, ama 2015 Onunurun takimi satdigini anlamisdim facebookda yorumlarim hala duruyor.