banner518

Onur: iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz

Trabzonspor'un yarın akşam karşı karşıya geleceği Differdange 03 karşılaşması öncesinde Kaptan Onur Recep Kıvrak açıklamalarda bulundu.Onur, yaptığı açıklamada "Hocam heyecanlı takım olarak bizde heyecanlıyız. İyi bir başlangıç yaparak iyi görütmek istiyo

Trabzonspor 15.07.2015, 17:44
Onur: iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz

Trabzonspor'un yarın akşam karşı karşıya geleceği Differdange 03 karşılaşması öncesinde Kaptan Onur Recep Kıvrak açıklamalarda bulundu.

Onur, yaptığı açıklamada "Hocam heyecanlı takım olarak bizde heyecanlıyız. İyi bir başlangıç yaparak iyi görütmek istiyoruz. Biz iyi oynarsak kazanamayacağımız maç yok. İyi bir ekip ve futbolcu topluluğu var. Bizim için bu maçlar çok önemli her futbolcunun hedefidir. Avrupa'da oynamak. Orası bizim için vitrindir. Bizde bu vitrinde yerimizi almak istiyoruz." dedi.

Onur, "Bu sene Trabzonspor hiç vaz geçmeyecek. Rakiplerimiz güçlenebilir ama bizde güçlüyüz takımın içinde iyi bir hava var. Hepimiz içinde iyi olacak. Bazı şeylerin zamanı geldi. İnşallah bizim için hayırlı bir sezon geçer. ifadelerini kullandı.

1-518.jpg


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
Abjkl 5 yıl önce
Haydi Bismillah
Kemerkaya 5 yıl önce
Sonsuz başarılar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@