Onur gerçeği

Maçlara böyle çıkıyor

Trabzonspor 26.11.2017, 10:42
Onur gerçeği
Trabzonspor kaptanı Onur Recep Kıvrak, sezon başından itibaren devam eden ağrılarına rağmen takımdan ayrı kalmak istemiyor.

Sağ dizinde menisküs yırtığı olan oyuncunun şiddetli ağrılar çektiği ve birçok maça da bu nedenle iğneyle çıktığı öğrenildi. Sezon sonuna kadar ağrıların dayanabileceği boyutun üstüne çıkmaması durumunda ameliyat olmayı düşünmeyen tecrübeli file bekçisi, son dönemde eleştirilen performansını da yükseltmek istiyor.
 
Yorumlar (6)
Necip Uzunalioğlu 3 yıl önce
Takım büyük paralar harcanarak yanlış yapılandırıldı. Sosa'ya verilen para ile düzgün bir stoper alınabilirdi.
Esteban yerine yedek kalmayı kabul edebilecek sağlam bir kaleci alınabilirdi. Hubocan, Bongonda özellikle Volkan Şen'in bu takımda hiç işi yoktu.
Hatta Burak bile fuzuli masraftı.
Çok iyi yapılanmış takımda N'Doye ve Rodellaga bile iyi iş yapabilirdi. Bu kadar vahim borç da olmazdı. Hatta Kucka da fuzuli masraf. Elde Batuhab varken.
Bu saydığım isimlerin maliyeti en az 100 milyon.
davut 3 yıl önce
Belediye memuru taraftar gruplarına inat; Onur Kıvrak.
ts 3 yıl önce
Bu kovayı haber yapmayın artık. İlk sut gol. İkinci yine gol.....
serkan 3 yıl önce
Harbiden TSnin bu onurla bir yere varacağını düşünüyorsanız isimiz zor.Birtane yan topa çıkmaz uzaktan gelen ve kaleyi tutan iki şuttan biri gol osmanlının kalecisi hakan buna on başar.
Süleyman Özmen 3 yıl önce
Eski Onuru mumla arıyoruz, devre arası tecrübeli ve kendini kanıtlamış iyi bir Kaleci transferi şart oldu, Onur'da ameliyat olup sağlığına kavuşursa form tutarsa Kaleyi arkasından alabilir
Mehmet Yarcı 3 yıl önce
Onur Kıvraka laf eden şikecidir, haindir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@