Onazi’de sorun ne? İbrahim Tatlıses iması!

Trabzonspor’da uzun süredir sahalardan uzak kalan Onazi’nin durumu sorgulanıyor.

Trabzonspor 05.11.2019, 12:52 05.11.2019, 16:10

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor’un yıldız ismi Onazi’nin 1,5 yıla yakın bir zamandır sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalması Haber61’de yayınlanan Spor Gündemi programında masaya yatırıldı.

İbrahim Tatlıses’in bile büyük bir olay geçirdikten sonra iyileştiği iması ile eleştirilen Onazi olayı için, sağlık ekibinin sorgulanması gerektiği belirtildi. Ekuban’ın bile Türk doktorlara güvenmeyip ülkesine gittiği belirtildi.

Programda Trabzonspor'da uzun süren sakatlıkların nedenleri de sorgulandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (13)
grafik 2 yıl önce
Trabzonspor'dan yapılan açıklamada,"Ogenyi Onazi'ye çekilen MR sonucunda Aşil Rüptürü (kopma) tanısı konulmuştur. Onazi'nin yarın [24 Aralık] İstanbul'da ameliyatı planlanmaktadır." ifadeleri kullanıldı. henüz 1 yıl olmadı. Afaki konuşmanın kimseye faydası yok
Abdullah 2 yıl önce
Bravo aynen dogru
Selvet 2 yıl önce
Su bizim taraftar kadar bos bi taraftar yok dunyada ulan unal gelmeden 2 pas yapamiyorduk size oyleleri lazim.ne bicim taraftarsiniz.
bir bitmediniz 2 yıl önce
büyülenmişsiniz galiba. şu rezil teknik adam vardı ya, sanal mı yalan mı neydi, işte onu da göndermekten bahsedilirken ilk zamanlarda kim gelecek, daha mı iyisi var, 2010 kadrosunu o kurdu gibi cümleler vardı sonra rezil rüsva olarak gitti. başakşehir maçını aç bir izle, pas verememe durumu var mı yok mu bak. iki seçenek var ya ünal tırt ya da trabzonspor oynamıyor ve iddiaya hizmet ediyor. yani eğer sahibiniz varsa yormayın adamı insanların parasını gasp etmeyin.
sami 2 yıl önce
Ünal Hoca iyi ve basarili hoca bize seviyeli taraftar ve bilgili yorumcular gerekli…...
gelecekteki koçumuz 2 yıl önce
ilhan palut süper lig tecrübesini göztepe ile gösterecek. buradaki başarısına göre trabzonsporun yeni koçu olacaktır. süper lig tecrübesi oyun okuması ve sportif başarıları incelenmelidir. ilhan palut iyi bir adaydır. ünala teşekkürler ancak ben trabzonsporda bir oyun kurgusu göremedim, takıma kattığı bir ekol da yok. tamam oyuncular ruh kaybetmiş ve sakatlar çok ama sorun başka birşey. artık güven vermiyor ünal bey.
ne diyon la 2 yıl önce
kemiğim yok, başka kapıya
kral 2 yıl önce
boş yapma
Lami 2 yıl önce
O soruları ger hafta mikrofon uzattığın başkana sor.Bize , Hamdiye veya kamuoyuna sorma sayın Lakor
Ahmet Güneş 2 yıl önce
Doğru söylemiş .adamların işi futbolcuyu tedavi etmek değil de sakat bırakmak
Yakın 2 yıl önce
GS maçında ekubanla birlikte sahada görürsünüz.
uğur 2 yıl önce
sorun sağlık kurulu denen ucube oluşum ve başındaki yöneticilerdir bunu bu hale getiren onlardır dışarıda sorun aramayın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@