Onazi’de sorun ne? İbrahim Tatlıses iması!

Trabzonspor’da uzun süredir sahalardan uzak kalan Onazi’nin durumu sorgulanıyor.

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor’un yıldız ismi Onazi’nin 1,5 yıla yakın bir zamandır sakatlığı nedeniyle sahalardan uzak kalması Haber61’de yayınlanan Spor Gündemi programında masaya yatırıldı.

İbrahim Tatlıses’in bile büyük bir olay geçirdikten sonra iyileştiği iması ile eleştirilen Onazi olayı için, sağlık ekibinin sorgulanması gerektiği belirtildi. Ekuban’ın bile Türk doktorlara güvenmeyip ülkesine gittiği belirtildi.

Programda Trabzonspor'da uzun süren sakatlıkların nedenleri de sorgulandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 16:10
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
grafik
grafik - 6 ay Önce

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada,"Ogenyi Onazi'ye çekilen MR sonucunda Aşil Rüptürü (kopma) tanısı konulmuştur. Onazi'nin yarın [24 Aralık] İstanbul'da ameliyatı planlanmaktadır." ifadeleri kullanıldı. henüz 1 yıl olmadı. Afaki konuşmanın kimseye faydası yok

Abdullah
Abdullah @grafik - 6 ay Önce

Bravo aynen dogru

Selvet
Selvet - 6 ay Önce

Su bizim taraftar kadar bos bi taraftar yok dunyada ulan unal gelmeden 2 pas yapamiyorduk size oyleleri lazim.ne bicim taraftarsiniz.

bir bitmediniz
bir bitmediniz @Selvet - 6 ay Önce

büyülenmişsiniz galiba. şu rezil teknik adam vardı ya, sanal mı yalan mı neydi, işte onu da göndermekten bahsedilirken ilk zamanlarda kim gelecek, daha mı iyisi var, 2010 kadrosunu o kurdu gibi cümleler vardı sonra rezil rüsva olarak gitti. başakşehir maçını aç bir izle, pas verememe durumu var mı yok mu bak. iki seçenek var ya ünal tırt ya da trabzonspor oynamıyor ve iddiaya hizmet ediyor. yani eğer sahibiniz varsa yormayın adamı insanların parasını gasp etmeyin.

sami
sami - 6 ay Önce

Ünal Hoca iyi ve basarili hoca bize seviyeli taraftar ve bilgili yorumcular gerekli…...

gelecekteki koçumuz
gelecekteki koçumuz - 6 ay Önce

ilhan palut süper lig tecrübesini göztepe ile gösterecek. buradaki başarısına göre trabzonsporun yeni koçu olacaktır. süper lig tecrübesi oyun okuması ve sportif başarıları incelenmelidir. ilhan palut iyi bir adaydır. ünala teşekkürler ancak ben trabzonsporda bir oyun kurgusu göremedim, takıma kattığı bir ekol da yok. tamam oyuncular ruh kaybetmiş ve sakatlar çok ama sorun başka birşey. artık güven vermiyor ünal bey.

ne diyon la
ne diyon la @gelecekteki koçumuz - 6 ay Önce

kemiğim yok, başka kapıya

kral
kral @gelecekteki koçumuz - 6 ay Önce

boş yapma

Lami
Lami - 6 ay Önce

O soruları ger hafta mikrofon uzattığın başkana sor.Bize , Hamdiye veya kamuoyuna sorma sayın Lakor

Ahmet Güneş
Ahmet Güneş - 6 ay Önce

Doğru söylemiş .adamların işi futbolcuyu tedavi etmek değil de sakat bırakmak

Yakın
Yakın - 6 ay Önce

GS maçında ekubanla birlikte sahada görürsünüz.

uğur
uğur - 5 ay Önce

sorun sağlık kurulu denen ucube oluşum ve başındaki yöneticilerdir bunu bu hale getiren onlardır dışarıda sorun aramayın


SIRADAKİ HABER