Onazi elde kaldı

Onazi'nin ingiltere macerası başlamadan bitti.

Trabzonspor 18.08.2017, 08:44 18.08.2017, 10:29
Onazi elde kaldı

Birmingham City'ye transfer olmak isteyen Onazi istediği onayı alamadı.


BBC'ye göre İngiliz Futbol Federasyonu, Nijeryalı oyuncuya çalışma iznini vermedi. Birmingham geçen hafta İngiliz Futbol Federasyonu'na başvurmuş ancak izin çıkmamıştı. Bu kararına itiraz eden İngiliz kulübü yine ret yanıtı alınca hayal kırıklığına uğradı. Bu durumun nedeni ise Nijerya Milli Takımı'nın dünya sıralamasında 54. sıraya gerilemesi olarak gösterildi.
.
Yorumlar (12)
chemmu 3 yıl önce
iyi ki de kaldı. konya maçında bu adamın eksikliği hissedilmiştir.
jhh 3 yıl önce
bu adam bize lazım satmayın ...konya macında belli oldu kesinlikle kalmalı
trabzonlu ali 3 yıl önce
Ensevindigim kotu haber, bana gore iyi haber tabiki,
Takima tam isindi bellibir performans yakaladi, ayrica oyuna firek katkısı olan, rakibi tsbiri caiz ise isiran bir elemani sen gondermeye kalk, akil alirgibi degil, bunlar hangi futbol akliyls yadiyorlsr anlamak guc..
Muallim 3 yıl önce
Bu nasıl bir başlık Konya maçında ondan daha iyisi mi oynadı. Kucka ve Onazi mükemmel olur
Temel Hacımuhittinoğulları 3 yıl önce
Onazi kalitri adam. Oynatalım. Elde kalmaz. Bir yıl daha oynasın katlar değerini
kalite 3 yıl önce
farklı bir açıdan bakacak olursak, şampiyonluğa oynayan takımımızın en değerli oyuncusu İngiltere 2. ligine layık görülmedi. ülke futbolunun kalitesi bu kadar işte
Kritik 3 yıl önce
Onazi nin elde kalması çok hayırlı oldu. Genç yetenekli çocuk kalması iyi oldu. Gustavo Gomez geleydi iyi olurdu. Birde iyi bir ön numara sağ açık alabilseydik. Artık yönetim son günlerde almamak için bahane uydurmaya başladı. Geçmiş senelerde de aynı örnekleri oldu. Kucka ya çok verdiler. O paraya 1 adam daha alabilirdik.
Aykut yilmaz 3 yıl önce
Sansimiz yaver gitti ve takimda kaldi.. en iyi iki ortasaha oyuncumuz kucka ve onazi.. okay konusunda duygusaliz, fizigi iyi turk oyuncuya bayiliyoruz,oysaki cok eksigi var, konya macindaki hatasi ilk degil sonda olmayacak, ayrica okay genc degil, kabul edelim okay bu kadar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@