Onazi'den transfer açıklaması!

Onazi transfer iddialarına yönelik açıklama yaptı

Trabzonspor 04.10.2019, 20:16
Onazi'den transfer açıklaması!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da sakatlığı nedeniyle uzun süredir sahalardan uzak olan Ogenyi Onazi hakkında çıkan transfer iddialarına yanıt verdi.

Takımla çalışmalara başlayan Onazi sosyal medyadan açıklama yayınlayarak "Türkiye benim ikinci evim. Trabzonspor ise benim ailemdir. Herhangi bir takıma transfer olmayı düşünmüyorum. Çünkü, başarmak için buradayım. Hepimiz Trabzonspor için mücadele ediyoruz. Teşekkür ederim ve hepinizi çok seviyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (9)
1461 TRABZON 1 yıl önce
Onazi, bir an önce takımdaki yerini almanı bekliyoruz. Geçen sezon sakatlık problemin olmasa belki de şampiyon bizdik. Çalışmaya devam.
Hakan 1 yıl önce
Rahat olun kulup yok pahasina satmadikca kimse riske girip bu kadar agir sakatliktan cikan adami almaz
Soners 1 yıl önce
Adam ileride lazio da oynamak isterim dedi. Ne var bunda. Sonsuza kadar Trabzonda oynayacak değil. Hizmetini edecek, para kazandırıp gidecek. Ha belki kalmak ister, biz de istersek kalır..
Ys61 1 yıl önce
Bi oyle konusuyo bi boyle gelde anla
BURHAN 1 yıl önce
Banada yatarak para verse bir ülke bende derdim orası benim ikinci ülkem, aynı mevkide Abdulkadir ve Obi Mikel var gönderin gitsin
Serko61 1 yıl önce
Tamam iyi hosta futbol senin için bitti oni topla doni al yoli..
2011 şampiyona trabzonspor 1 yıl önce
Lazio kardeş takımımız sıkıntı yok uşaklar
kara vezir 1 yıl önce
o belkide şampiyon diyenler,sade onazi değil sosa novak da ve birçok aksilik daha burak yılmaz gitmeseydi ve sakatlanan lar olsa idi evet trabzonspor şampiyon olabilirdi.
Rizeli61 1 yıl önce
Ahhh onazi ahhh keşke ikinci yarı formunu yakalayabilsen, çok ciddi bir sakatlık geçirdin, ama dön lütfen sana ihtiyacımız var, bu arada son maçlardaki Abdulkadir ve sosanin üstün performansı ile Obi mikel in toparlanışını unutmayalım, strut forma girip ekuban dönerse bu takımı kimse tutamaz, insalla apoda ikinci yarı doner
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@