Onazi'den transfer açıklaması!

Onazi transfer iddialarına yönelik açıklama yaptı

Onazi'den transfer açıklaması!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da sakatlığı nedeniyle uzun süredir sahalardan uzak olan Ogenyi Onazi hakkında çıkan transfer iddialarına yanıt verdi.

Takımla çalışmalara başlayan Onazi sosyal medyadan açıklama yayınlayarak "Türkiye benim ikinci evim. Trabzonspor ise benim ailemdir. Herhangi bir takıma transfer olmayı düşünmüyorum. Çünkü, başarmak için buradayım. Hepimiz Trabzonspor için mücadele ediyoruz. Teşekkür ederim ve hepinizi çok seviyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
1461 TRABZON
1461 TRABZON - 5 ay Önce

Onazi, bir an önce takımdaki yerini almanı bekliyoruz. Geçen sezon sakatlık problemin olmasa belki de şampiyon bizdik. Çalışmaya devam.

Hakan
Hakan @1461 TRABZON - 5 ay Önce

Rahat olun kulup yok pahasina satmadikca kimse riske girip bu kadar agir sakatliktan cikan adami almaz

Soners
Soners - 5 ay Önce

Adam ileride lazio da oynamak isterim dedi. Ne var bunda. Sonsuza kadar Trabzonda oynayacak değil. Hizmetini edecek, para kazandırıp gidecek. Ha belki kalmak ister, biz de istersek kalır..

Ys61
Ys61 - 5 ay Önce

Bi oyle konusuyo bi boyle gelde anla

BURHAN
BURHAN - 5 ay Önce

Banada yatarak para verse bir ülke bende derdim orası benim ikinci ülkem, aynı mevkide Abdulkadir ve Obi Mikel var gönderin gitsin

Serko61
Serko61 - 5 ay Önce

Tamam iyi hosta futbol senin için bitti oni topla doni al yoli..

2011 şampiyona trabzonspor
2011 şampiyona trabzonspor - 5 ay Önce

Lazio kardeş takımımız sıkıntı yok uşaklar

kara vezir
kara vezir - 5 ay Önce

o belkide şampiyon diyenler,sade onazi değil sosa novak da ve birçok aksilik daha burak yılmaz gitmeseydi ve sakatlanan lar olsa idi evet trabzonspor şampiyon olabilirdi.

Rizeli61
Rizeli61 - 5 ay Önce

Ahhh onazi ahhh keşke ikinci yarı formunu yakalayabilsen, çok ciddi bir sakatlık geçirdin, ama dön lütfen sana ihtiyacımız var, bu arada son maçlardaki Abdulkadir ve sosanin üstün performansı ile Obi mikel in toparlanışını unutmayalım, strut forma girip ekuban dönerse bu takımı kimse tutamaz, insalla apoda ikinci yarı doner


SIRADAKİ HABER

banner513