Onazi de o akıma katıldı! Bottle Cap Challenge nedir?

Sosyal medyanın yeni akımı Bottle Cap Challenge'a Onazi'de katıldı? Peki Bottle Cap Challenge akımı nedir? Nereden çıktı?

Trabzonspor 07.07.2019, 10:17 07.07.2019, 12:47

HABER61 - SPOR SERVİSİ

Trabzonspor'un Nijeryalı oyuncusu Ogenyi Onazi'de 'Bottle Cap Challenge' akımına katıldı. Dünyaca ünlü sporcuların, sanatçıların katıldığı akıma eski Trabzonsporlu Okay Yokuşlu'da 'Zor olan basiti oynamak' diyerek farklı bir video çekmişti.

O eğlenceli anlar sosyal medyada beğeni topladı.

Okay Yokuşlu'nun paylaşımı:

Peki Bottle Cap Challenge nedir?

Bottle Cap Challenge, ayakla kapak açma akımı olarak sosyal medyada yaygınlaştı. Ünlülerin, futbolcuların, kısacası tüm sosyal medya kullanıcılarını etkisi altına alan ve paylaşım rekorları kıran Bottle Cap Challenge nedir?

Bu akım Tekvandocu Farabi Daavletchin 'in videosu ile başlamıştır. Ünlü oyuncu Jason Statham ile popülerleşti ve tüm dünyada yaygın hale geldi.

Sosyal medyanın yeni meydan okuması olarak belirtilen Bottle Cap Challenge'da amaç, içi su dolu su şişesinin kapağını ayağıyla açmak ve suyu dökmemek.

Ünlü oyuncu Jason Statham'ın Bottle Cap Challenge videosu 2 Milyondan fazla kişi tarafından seyredildi ve hala seyredilmeye devam ediyor. Jason Statham gibi birçok ünlü oyuncuda bu akıma katıldı.

İşte sosyal medyada dikkat çeken bazı Bottle Cap Challenge videoları:


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@